О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 28-6 "О бюджете Жетикульского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 августа 2023 года № 8-7
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 28-6 "О бюджете Жетикульского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жетикульского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 808 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 446 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 362 тысячи тенге;
2) затраты – 41 224 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 416 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 416 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 416 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Жетикульского сельского округа на 2023 год трансферты из районного бюджета на общую сумму 8 881 тысяча тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанную на факторно-бальной шкале – 3 921 тысяча тенге;
на содержание коммунального дома - 210 тысяч тенге;

Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-6 "2023-2025 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 8-7 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-6 "2023-2025 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 808 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 362 мың теңге;
2) шығындар – 41 224 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 416 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 416 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 416 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдерінің жалпы сомасы 8 881 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 3 921 мың теңге;
коммуналдық үйді ұстауға – 210 мың теңге;