О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 35-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2023-2025 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2023 года № 9-1
Таскалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно- Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 35-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов Таскалинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1-27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
доходы – 540 082 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 009 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 760 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 505 313 тысяч тенге;
затраты – 547 176 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 7 094 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 094 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 094 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете сельских округов на 2023 год следующие поступления из районного бюджета:
целевые трансферты за счет средств:
субвенции – 378 454 тысяч тенге, в том числе:
Актаускому сельскому округу – 34 295 тысяч тенге;
Амангельдинскому сельскому округу – 39 493 тысячи тенге;
Достыкскому сельскому округу – 34 749 тысяч тенге;
Казахстанскому сельскому округу – 36 720 тысячи тенге;
Косщинскому сельскому округу – 36 164 тысяч тенге;
Мерейскому сельскому округу – 36 354 тысяч тенге;
Мерекенскому сельскому округу – 35 912 тысяч тенге;
Таскалинскому сельскому округу – 86 906 тысяч тенге;
Чижинскому сельскому округу – 37 861 тысяч тенге.

Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 35-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 9-1 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 35-1 "2023-2025 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтердің бюджеті тиісінше 1-27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 540 082 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 009 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 760 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 505 313 мың теңге;
2) шығындар – 547 176 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -7 094 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 094 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 094 мың теңге";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен келесі түсімдер ескерілсін:
субвенциялар 378 454 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Ақтау ауылдық округіне – 34 295 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне – 39 493 мың теңге;
Достық ауылдық округіне – 34 749 мың теңге;
Қазақстан ауылдық округіне – 36 720 мың теңге;
Қосшы ауылдық округіне – 36 164 мың теңге;
Мерей ауылдық округіне – 36 354 мың теңге;
Мереке ауылдық округіне – 35 912 мың теңге;
Тасқала ауылдық округіне – 86 906 мың теңге;
Шежін ауылдық округіне – 37 861 мың теңге.
2) нысаналы трансферттер: