О признании утратившим силу решение акима Теректинского района от 10 февраля 2023 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории села Теректі Теректинского района"
Решение акима Теректинского района Западно-Казахстанской области от 7 апреля 2023 года № 6
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Теректинского района от 10 февраля 2023 года №3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории села Теректі Теректинского района".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Теректинского района" обеспечить официальное опубликование настоящего решения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района А. Тугузбаева.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Т. Габдушев

Теректі ауданы әкімінің 2023 жылғы 10 ақпандағы № 3 "Теректі ауданының Теректі ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімінің 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып ШЕШТІМ:
1. Теректі ауданы әкімінің 2023 жылғы 10 ақпандағы №3 "Теректі ауданының Теректі ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Теректі ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Тугузбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Габдушев