О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 26 декабря 2023 года №С-10/7 "О бюджете поселка Станционный на 2024-2026 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 3 декабря 2024 года № С-17/4
Маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджете поселка Станционный на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года №С-10/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 252 478,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 709,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 242 669,9 тысяч тенге;
2) затраты – 253 674,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №С-10/7 "2024-2026 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № С-17/4 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №С-10/7 "2024-2026 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –252 478,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 709,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 242 669,9 мың теңге;
2) шығындар – 253 674,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 195,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 195,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Д.Акимов
Приложение 1 к решению
маслихата города Кокшетау
от 3 декабря 2024 года
№ С-17/4
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 195,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 195,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Д.Әкімов
Көкшетау қаласы мәслихатының
2024 жылғы 3 желтоқсандағы
№ С-17/4 шешіміне
қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының