О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-1 "О бюджете города Акколь Аккольского района на 2024-2026 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14 августа 2024 года № С 26-3
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете города Акколь Аккольского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № С 13-1, следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 723 241,2 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления – 272 843,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 97 400, тысяч тенге;
поступления трансфертов – 352 998,2 тысяч тенге:
2) затраты – 776 957,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53 716,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 716,3 тысяч тенге";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:

Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-1 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 тамыздағы № С 26-3 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-1 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақкөл қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 723 241,2 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 272 843,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 97 400, мың теңге;
трансферттер түсімдері – 352 998,2 мың теңге:
2) шығындар – 776 957,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -53 716,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 716,3 мың теңге";
келесі мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:

"2-1. Учесть, что в составе поступлений бюджета города районного значения предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, согласно приложению 5.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 5, согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

"2-1. Аудандық маңызы бар қала бюджеттері түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының

10 688,5
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
15 696,4

10 688,5
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
15 696,4