О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-5 "О бюджете Карасайского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2024 года № С 27-3
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-5 "О бюджете Карасайского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 307,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 674,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 144,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 488,3 тысяч тенге;
2) затраты – 47 513,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 206,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 206,3 тысяч тенге.";

Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-5 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 тамыздағы № С 27-3 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-5 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 307,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 674,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 144,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 488,3 мың теңге;
2) шығындар – 47 513,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 206,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 206,3 мың теңге.";