О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-5 "О бюджете Карасайского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22 октября 2024 года № С 29-2
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-5 "О бюджете Карасайского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 657,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 024,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 144,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 488,3 тысяч тенге;
2) затраты – 50 863,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-5 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қазандағы № С 29-2 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-5 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 657,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 024,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 144,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 488,3 мың теңге;
2) шығындар – 50 863,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 206,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 206,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 22 октября 2024 года
№ С 29-2
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 206,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 206,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 22 қазандағы
№ С 29-2 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының