О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-9 "О бюджете села Азат Аккольского района на 2024-2026 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2024 года № С 31-9
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете села Азат Аккольского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № С 13-9, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Азат на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 026,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 970,3 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 213,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 842,3 тысяч тенге;
2) затраты – 35 026,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-9 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Азат ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № С 31-9 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-9 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Азат ауылының бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Азат ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 026,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 970,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 213,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 842,3 мың теңге;
2) шығындар – 35 026,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С. Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 25 ноября 2024 года
№ С 31-9
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№ С 31-9 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының