О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 13/2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 19 августа 2024 года № 21/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного от 27 декабря 2023 года № 13/2 маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 10 508 327,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления –3 055 949,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 873,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 217,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 7 393 288,2 тысячи тенге;
2) затраты – 11 247 965,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 193 788,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 289 822,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 96 033,9 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 933 426,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 933 426,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 тамыздағы № 21/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 508 327,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 055 949,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 873,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 217,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 393 288,2 мың теңге;
2) шығындар – 11 247 965,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 193 788,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 289 822,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 96 033,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 933 426,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 933 426,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6–қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

25 900,0
005
Государственная адресная социальная помощь
25 900,0
2
Социальная помощь
229 801,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223 601,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38 766,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
127 396,8
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 794,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 670,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
52 975,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 200,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6 200,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 744,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 744,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 422,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
605,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 717,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 312 630,1
1
Жилищное хозяйство
3 283 840,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90 000,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
90 000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 193 840,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция
жилья коммунального жилищного фонда

25 900,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25 900,0
2
Әлеуметтiк көмек
229 801,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223 601,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38 766,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
127 396,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 794,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 670,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
52 975,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 200,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
6 200,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 744,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 744,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 422,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
605,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 717,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 312 630,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 283 840,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90 000,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
90 000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 193 840,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

736 298,0
Строительство Центра досуга на 150 мест в селе Жибек жолы Аршалынского района
400 000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (улично-дорожные сети) в Разъезд 42 Волгодоновского сельского округа
500 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Волгодоновка Аршалынского района
100 000,0
Бюджетные кредиты
289 822,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
289 822,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
289 822,0
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного
маслихата
от 19 августа 2024 года
№ 21/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата
от 27 декабря 2023 года
№ 13/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
4 271 441,9
Целевые текущие трансферты
1 285 431,9
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
103 215,8
Распределение целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 717,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение прав и улучшение жизни лиц с инвалидностью
24 131,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение затрат по единовременным выплатам гражданам пострадавшим вследствие паводков, содержанию государственного органа и оказанию социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 476,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
38 766,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной помощи
19 900,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
1 256,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
462,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной станции

736 298,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында 150 орындық демалыс орталығын салу
400 000,0
Волгодонов ауылдық округінің 42 Разъезіне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желілері) салу
500 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100 000,0
Аршалы ауданы Волгодонов ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Бюджеттік кредиттер
289 822,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)экономика және қаржы бөлімі
289 822,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
289 822,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 19 тамыздағы
№ 21/2 шешіміне
3-қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13/2 шешіміне
5-қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың тенге
1
2
Барлығы
4 271 441,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 285 431,9
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
103 215,8
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
7 717,0
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмірін жақсартуға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
24 131,0
Су тасқыны салдарынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы төлемдер, мемлекеттік органды ұстау және мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету бойынша шығындарды өтеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 476,8
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
38 766,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге мемлекеттік атаулы көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
19 900,0
Басқа мемлекеттердің аумағында жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне санаторий-курорттық емделуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 256,0
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс қимылдары ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
462,0
Чернобыль атом станциясындағы апаттың салдарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

4 153,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
5 354,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
200 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий1 по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в том числе:
200 000,0
Текущий ремонт Анарского сельского клуба станции Анар
200 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
982 216,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда
6 200,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий1 по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в том числе:
1 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жалтырколь
1 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
85 798,8
Укрепление материально-технической базы предприятия ГКП на ПХВ "Аршалы Су-2030"
85 798,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
537 217,3
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района
470 469,6
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Волгодоновка Аршалынского района
66 747,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства в том числе:
320 000,0
Оформление правоустанавливающей документации объектов газоснабжения в селе Жибек жолы и селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
97 000,0
Текущий ремонт котельных в поселке Аршалы Аршалынского
60 000,0
Текущий ремонт котельной №1 в поселке Аршалы Аршалынского района

4 153,0
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 354,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
200 000,0
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
200 000,0
Анар ауылдық Анар станциясының клубын ағымдағы жөндеу
200 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
982 216,1
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6 200,0
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
1 000,0
Жалтыркөл ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
1 000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
85 798,8
"Аршалы Су-2030" ШЖҚ МКК кәсіпорнының материалдық-техникалық базасын нығайту
85 798,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
537 217,3
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
470 469,6
Аршалы ауданы Волгодонов ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
66 747,7
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
320 000,0
Ақмола облысы Жібек жолы ауылында және Жалтыркөл ауданы Жалтыркөл ауылында газбен жабдықтау объектілерінің құқық белгілейтін құжаттамасын ресімдеу
97 000,0
Аршалы кентіндегі қазандықтарды ағымдағы жөндеу
60 000,0
Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі №1 қазандықты ағымдағы жөндеу

163 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт системы водоснабжения и водоотведения в том числе:
32 000,0
Текущий ремонт на резервуарах в селе Белоярка Аршалынского района
16 000,0
Текущий ремонт водопроводных сетей в селе Ольгинка Аршалынского района
16 000,0
Целевые трансферты на развитие
2 986 010,0
в том числе:
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 579 386,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линии электроснабжения в с.Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
817 000,0

163 000,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу оның ішінде:
32 000,0
Аршалы ауданы Белоярка ауылындағы резервуарлардағы ағымдағы жөндеу
16 000,0
Аршалы ауданы Ольгинка ауылындағы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
16 000,0
Нысаналы даму трансферттері
2 986 010,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 579 386,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желісі) салу
817 000,0

Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры в микрорайоне 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области(водопроводные сети)
462 386,0
Строительство Центра досуга на 150 мест в селе Жибек жолы Аршалынского района
100 000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в микрорайонах 1, 3, 4, 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы (улично-дорожная сеть)
500 000,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (улично-дорожные сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области

Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібекжолы ауылындағы 6, 7 және 8 шағын аудандарда инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілері) салу
462 386,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында 150 орындық демалыс орталығын салу
100 000,0
Жібек жолы ауылының 1, 3, 4, 6, 7 және 8 шағын аудандарында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісі) салу
500 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желілері) салу

700 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
406 624,0
Строительство газоснабжения в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
406 624,0
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного
маслихата
от 19 августа 2024 года
№ 21/2
Приложение 6 к решению
Аршалынского районного
маслихата
от 27 декабря 2023 года
№ 13/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселка и сельских округов на 2024 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
Целевые текущие трансферты

700 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
406 624,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде газбен жабдықтау құрылысын салу
406 624,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 19 тамыздағы
№ 21/2 шешіміне
4-қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13/2 шешіміне
6-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың тенге
1
2
Барлығы
Ағымдағы нысаналы трансферттер

911 696,7
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
670 217,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в том числе:
1 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жалтырколь
1 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ремонт транспортной инфраструктуры населенных пунктов, прилегающих к городу Астана в том числе:
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Волгодоновка Аршалынского района
100 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
537 217,3
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района
470 469,6
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Волгодоновка Аршалынского района
66 747,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт системы водоснабжения и водоотведения в том числе:
32 000,0
Текущий ремонт на резервуарах в селе Белоярка Аршалынского района
16 000,0
Текущий ремонт водопроводных сетей в селе Ольгинка Аршалынского района
16 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов за счет средств районного бюджета в том числе:
241 299,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
234 655,4
На оформление земельных участков по уличному освещению на станции Анар и селе Анарколь
826,6
Текущий ремонт электроснабжения на скважинах села Койгельды
8 800,0
На оплату услуг за электроэнергию по уличному освещению в Сарабинском сельском округе
3 500,0
На оплату услуг за электроэнергию по уличному освещениию села Ижевское
800,0
На оплату за аренду электроопор и оплату услуг за электроэнергию по уличному освещению в селе Жибек жолы
18 000,0
На оплату услуг за электроэнергию по уличному освещению село Елтоқ
1 450,0
На оформление правоустанавливающих документов на земельные участки для временного размещения и хранения ТБО и строительство скотомогильника в сельском округе Жибек жолы
1 109,0
На очистку и вывоз снега Анарскому сельскому округу

911 696,7
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
670 217,3
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
1 000,0
Жалтыркөл ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге
1 000,0
Астана қаласына іргелес елді мекендердің көлік инфрақұрылымын жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
Аршалы ауданы Волгодонов ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
537 217,3
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге
470 469,6
Аршалы ауданы Волгодонов ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеуге
66 747,7
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу оның ішінде:
32 000,0
Аршалы ауданы Белоярка ауылындағы резервуарлардағы ағымдағы жөндеуге
16 000,0
Аршалы ауданы Ольгинка ауылындағы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеуге
16 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын аудандық бюджет қаражаты есебінен бөлу оның ішінде:
241 299,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
234 655,4
Анар станциясында және Анаркөл ауылында көше жарығы бойынша жер учаскелерін ресімдеуге
826,6
Қойгелді ауылының ұңғымаларында электрмен жабдықтауды ағымдағы жөндеу
8 800,0
Сараба ауылдық округіндегі көше жарығы бойынша электр энергиясы үшін қызмет ақысын төлеуге
3 500,0
Ижев ауылының көшесін жарықтандыру бойынша электр энергиясы үшін көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге
800,0
Жібек жолы ауылындағы көше жарығы бойынша электр тіректерін жалға алу және электр энергиясы үшін қызметтерді төлеу үшін
18 000,0
Елтоқ ауылы көше жарығы бойынша электр энергиясы үшін көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге
1 450,0
Жібекжолы ауылдық округінде ҚТҚ уақытша орналастыру және сақтау үшін жер учаскелеріне құқық белгілейтін құжаттарды ресімдеуге және мал қорымын салуға
1 109,0
Анар ауылдық округінде қарды тазалау және әкетуге

1 000,0
На очистку и вывоз снега Ижевскому сельскому округу
3 000,0
На очистку и вывоз снега сельскому округу Жибек жолы
63 400,0
На очистку и вывоз снега сельскому округу Елтоқ
2 000,0
На очистку и вывоз снега Булаксайскому сельскому округу
3 000,0
На установку крышек на водопроводные колодцы в селе Жибек жолы
20 000,0
На установку крышек на водопроводные колодцы в поселке Аршалы
8 928,6
На установку уличного видеонаблюдения в селе Жалтырколь
6 600,0
На текущий ремонт уличного освещения в селе Жибек жолы
7 000,0
На погашение задолженности по очистке и вывозу снега за период январь-март 2024 года в сельском округе Жибек жолы
43 680,0
На изготовление и установку детской игровой площадки в селе Берсуат
5 454,4
На текущий ремонт очистных сооружений водопроводных сетей села Берсуат
3 192,0
На текущий ремонт уличного освещения села Елтоқ (демонтаж вышедших из строя фонарей и монтаж новых)
698,9
На установку детской игровой площадки в селе Ижевское
13 000,0
На содержание локальной станции очистки воды (замена фильтров и обслуживание оборудования) на станции Анар
2 520,0
На текущий ремонт локальной насосной станции
730,0
На ремонт уличного освещения на станции Сары-Оба
1 962,9
На отсыпку дорог гравийным покрытием в поселке Аршалы
3 043,0
На текущий ремонт дорог в поселке Аршалы
10 957,0
Капитальный ремонт водопроводных сетей в селе Константиновка
2,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог сельского округа Арнасай
1,0
Аппарат акима района (города областного значения)
6 644,0
На ремонт служебного автотранспорта аппарата акима Булаксайского сельского округа
1 500,0
На приобретение служебного автотранспорта для аппарата акима Анарского сельского округа
4 000,0
На приобретение планшета и программного обеспечения для аппарата акима Анарского сельского округа
350,0
На оплату административного штрафа по предписанию аппарата акима Булаксайского сельского округа
794,0

1 000,0
Ижев ауылдық округінде қарды тазалау және шығаруға
3 000,0
Жібек жолы ауылдық округінде қарды тазалау және әкетуге
63 400,0
Елтоқ ауылдық округіне қарды тазалау және әкетуге
2 000,0
Бұлақсай ауылдық округіне қарды тазалау және әкетуге
3 000,0
Жібек жолы ауылында су құбыры құдықтарына қақпақтарды орнатуға
20 000,0
Аршалы кентінде су құбыры құдықтарына қақпақтарды орнатуға
8 928,6
Жалтыркөл ауылында көше бейнебақылауын орнатуға
6 600,0
Жібек жолы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге
7 000,0
Жібек жолы ауылдық округінде 2024 жылғы қаңтар-наурыз кезеңінде қарды тазарту және шығару бойынша берешекті өтеуге
43 680,0
Бірсуат ауылында балалар ойын алаңын дайындауға және орнатуға
5 454,4
Бірсуат ауылының су құбыры желілерінің тазарту құрылыстарын ағымдағы жөндеуге
3 192,0
Елтоқ ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуге (істен шыққан шамдарды бөлшектеу және жаңаларын монтаждау)
698,9
Ижев ауылында балалар ойын алаңын орнатуға
13 000,0
Анар станциясында жергілікті су тазарту станциясын ұстауға (сүзгілерді ауыстыру және жабдыққа қызмет көрсету)
2 520,0
Жергілікті сорғы станциясын ағымдағы жөндеуге
730,0
Сары-Оба станциясындағы көше жарығын жөндеуге
1 962,9
Аршалы кентінде жолдарды қиыршық таспен жабуға
3 043,0
Аршалы кентіндегі жолдарды ағымдағы жөндеуге
10 957,0
Константинов ауылындағы су құбыры желілерін күрделі жөндеуге
2,0
Арнасай ауылдық округінің кентішілік жолдарын күрделі жөндеуге
1,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала)әкімінің аппараты
6 644,0
Бұлақсай ауылдық округі әкімі аппаратының қызметтік автокөлігін жөндеуге
1 500,0
Анар ауылдық округі әкімі аппараты үшін қызметтік автокөлік сатып алуға
4 000,0
Анар ауылдық округі әкімі аппараты үшін планшет пен бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға
350,0
Бұлақсай ауылдық округі әкімі аппаратының нұсқамасы бойынша әкімшілік айыппұл төлеуге
794,0