О бюджете города Атбасар на 2025-2027 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С 24/3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 688 871,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 634 097,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 774,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0 тенге;
2) затраты – 751 016,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62 145,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62 145,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 62 145,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 20.03.2025 № 8С 26/4 (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 688 871,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 634 097,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 774,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 0 теңге;
2) шығындар – 751 016,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 62 145,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62 145,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 62 145,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.03.2025 № 8С 26/4 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Учесть в бюджете города Атбасар на 2025 год объем бюджетных изъятий из бюджета города Атбасар в районный бюджет в сумме 326 714 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете города Атбасар на 2025 год погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом из бюджета города Атбасар в районный бюджет в сумме 60 000 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата

2. 2025 жылға арналған Атбасар қаласының бюджетінде Атбасар қаласының бюджетінен аудандық бюджетке 326 714 мың теңге сомада бюджеттік алып қоюлар көлемі ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Атбасар қаласының бюджетінде аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын Атбасар қаласының бюджетінен аудандық бюджетке өтеу 60 000 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының