О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-14/8 "О бюджете Ергольского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 8С-17/6
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Ергольского сельского округа на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-14/8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ергольского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 27947,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4575,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23372,0 тысячи тенге;
2) затраты – 30047,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/8 "2024-2026 жылдарға арналған Ерголка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С-17/6 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ерголка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ерголка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27947,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4575,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23372,0 мың теңге;
2) шығындар – 30047,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2100,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2100,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Буландынского районного маслихата Н.Сексенов
Приложение к решению
Буландынского районного маслихата
от 27 марта 2024 года
№ 8С-17/6
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2100,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2100,0 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұланды аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Сексенов
Бұланды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 27 наурыздағы
№ 8С-17/6 шешіміне
қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының