О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2024 года № 8С-25/1
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4278649,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2520106,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19515,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90824,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1648204,0 тысячи тенге;
2) затраты – 4278649,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7424,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 15728,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8304,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7424,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7424,0 тысячи тенге.
2. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 399182,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Макинск в сумме 53872,0 тысячи тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов в сумме 288264,0 тысячи тенге, в том числе:
Айнакольскому сельскому округу 18071,0 тысяча тенге;
Алтындынскому сельскому округу 27401,0 тысяча тенге;
Амангельдинскому сельскому округу 22996,0 тысяч тенге;
Вознесенскому сельскому округу 27284,0 тысячи тенге;
Ергольскому сельскому округу 25578,0 тысяч тенге;
Журавлевскому сельскому округу 22547,0 тысяч тенге;
Капитоновскому сельскому округу 20844,0 тысячи тенге;
Карамышевскому сельскому округу 31603,0 тысячи тенге;
Караозекскому сельскому округу 21059,0 тысяч тенге;
Никольскому сельскому округу 38353,0 тысячи тенге;

2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-25/1 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4278649,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2520106,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19515,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 90824,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1648204,0 мың теңге;
2) шығындар – 4278649,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7424,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 15728,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8304,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7424,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7424,0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 399182,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар көзделгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте Макинск қаласының бюджетінен 53872,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар көзделгені ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берiлетiн 288264,0 мың теңге сомасындағы субвенциялар көлемдерi көзделгені ескерілсін, соның iшiнде:
Айнакөл ауылдық округіне 18071,0 мың теңге;
Алтынды ауылдық округіне 27401,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне 22996,0 мың теңге;
Вознесенка ауылдық округіне 27284,0 мың теңге;
Ерголка ауылдық округіне 25578,0 мың теңге;
Журавлевка ауылдық округіне 22547,0 мың теңге;
Капитоновка ауылдық округіне 20844,0 мың теңге;
Карамышевка ауылдық округіне 31603,0 мың теңге;
Қараөзек ауылдық округіне 21059,0 мың теңге;
Никольск ауылдық округіне 38353,0 мың теңге;

Новобратскому сельскому округу 32528,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 35000,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2025 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
7. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.

Новобратск ауылдық округіне 32528,0 мың теңге.
5. 2025 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 35000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

8. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Буландынского района.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 8304,0 тысячи тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Буландынского районного маслихата Ш.Н.Сексенов
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата

8. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомасын бөлу Бұланды ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
9. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 8304,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу көзделгені ескерілсін.
10. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұланды аудандық мәслихатының төрағасы Н.Сексенов
Бұланды аудандық
мәслихатының

71 007,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
56 209,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 408,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
13 390,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
63 823,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
60 841,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 982,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
101 099,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
48 399,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 400,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
20 300,0
02
Оборона
49 619,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
49 619,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 584,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
34 791,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
244,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
13 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
472 817,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
467 858,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 252,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

71 007,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 209,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 408,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
13 390,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
63 823,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 841,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 982,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
101 099,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 399,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 400,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
20 300,0
02
Қорғаныс
49 619,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
49 619,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14 584,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
34 791,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
244,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
13 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
472 817,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
467 858,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 252,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

18 874,0
005
Государственная адресная социальная помощь
42 468,0
006
Оказание жилищной помощи
600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
120 400,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 275,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
75 219,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
109 165,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
41 855,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 150,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 959,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 959,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
597 559,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
319 670,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
299 670,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
20 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
277 889,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20 000,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
257 889,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
606 374,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
81 841,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
43 119,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14 600,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
24 122,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
524 533,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта

18 874,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
42 468,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
120 400,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 275,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
75 219,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
109 165,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
41 855,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 150,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 959,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4 959,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
597 559,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
319 670,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
299 670,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
20 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
277 889,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
20 000,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
257 889,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
606 374,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
81 841,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 119,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14 600,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
24 122,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
524 533,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

532 837,0
Целевые текущие трансферты
69 526,0
в том числе:
Аппарат акима района
202,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
202,0
Отдел занятости и социальных программ района
69 037,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
14,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
41 855,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
27 168,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
249,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
249,0
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района
38,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
38,0
Целевые трансферты на развитие
447 583,0
в том числе:
Отдел строительства района
447 583,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
80 000,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
367 583,0
Бюджетные кредиты
15 728,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
15 728,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
15 728,0
Приложение 5 к решению
Буландынского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 8С-25/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 077 223,0
Целевые текущие трансферты
538 943,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
157 610,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 150,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
78 232,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
18 874,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
7 667,0
На социальную поддержку пожилых людей
39 387,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
10 300,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
381 333,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
272 889,0
На обеспечение льготного проезда

532 837,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
69 526,0
соның ішінде:
Аудан әкімінің аппараты
202,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
202,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69 037,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
14,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
41 855,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
27 168,0
Ауданның мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
249,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
249,0
Ауданның кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
38,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
38,0
Нысаналы даму трансферттері
447 583,0
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
447 583,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
80 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
367 583,0
Бюджеттік кредиттер
15 728,0
соның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
15 728,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
15 728,0
Бұланды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-24/1 шешіміне
5 қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
1 077 223,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
538 943,0
cоның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
157 610,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 150,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
78 232,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
18 874,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
7 667,0
Қарттарды әлеуметтік қолдауға
39 387,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
10 300,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
381 333,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
272 889,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге

4 959,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
71 085,0
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
32 400,0
Целевые трансферты на развитие
538 280,0
в том числе:
Отдел строительства района
500 225,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
219 670,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
280 555,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
38 055,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
38 055,0
Приложение 6 к решению
Буландынского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года
№ 8С-25/1
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города Макинск и сельских округов на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
33 690,0
Целевые трансферты на развитие
33 690,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
13 390,0
На капитальные расходы государственного органа
13 390,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
20 300,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
6 300,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 000,0
Освещение улиц в населенных пунктах
7 000,0

4 959,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
71 085,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
32 400,0
Нысаналы даму трансферттерi
538 280,0
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
500 225,0
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
219 670,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
280 555,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
38 055,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
38 055,0
Бұланды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-25/1 шешіміне
6 қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджеттен Макинск қаласының және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
33 690,0
Нысаналы даму трансферттерi
33 690,0
соның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
13 390,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстарына
13 390,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20 300,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
6 300,0
Елді мекендерді абаттандыруға мен көгалдандыруға
7 000,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7 000,0