О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № 8С-35/2-24
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 240 710,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 182 482,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 728,0 тысяч тенге;
2) затраты – 240 710,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 280 805,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 845,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 392,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 263 536,0 тысяч тенге;
2) затраты – 280 805,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 532,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 555,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 400,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-35/2-24 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабындағы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 240 710,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 182 482,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 2 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 728,0 мың теңге;
2) шығындар – 240 710,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 280 805,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 845,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 392,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 32,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 263 536,0 мың теңге;
2) шығындар – 280 805,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 532,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 555,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 400,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;

Еркиншиликскому сельскому округу 29 081,0 тысяч тенге;
Тайбайскому сельскому округу 32 180,0 тысяч тенге;
Тургайскому сельскому округу 21 413,0 тысяч тенге;
Улентинскому сельскому округу 16 772,0 тысяч тенге;
сельскому округу имени Олжабай батыра 20 424,0 тысяч тенге;
Куншалганскому сельскому округу 24 636,0 тысяч тенге;
Койтасскому сельскому округу 16 542,0 тысяч тенге;
Бестогайскому сельскому округу 15 809,0 тысяч тенге;
Акмырзинскому сельскому округу 18 195,0 тысяч тенге;

Еркіншілік ауылдық округіне 29 081,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 32 180,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 21 413,0 мың теңге;
Өлеңті ауылдық округіне 16 772,0 мың теңге;
Олжабай батыр атындағы ауылдық округіне 20 424,0 мың теңге;
Күншалған ауылдық округіне 24 636,0 мың теңге;
Қойтас ауылдық округіне 16 542,0 мың теңге;
Бестоғай ауылдық округіне 15 809,0 мың теңге;
Ақмырза ауылдық округіне 18 195,0 мың теңге;

селу Аксуат 23 213,0 тысяч тенге;
селу Селетинское 12 935,0 тысяч тенге;
селу Майлан 10 282,0 тысяч тенге;
селу Бозтал 20 314,0 тысяч тенге.
16. Учесть, что в составе поступлений на 2025 год бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов предусмотрены целевые трансферты из республиканского, областного и районного бюджетов согласно приложению 43 к настоящему решению.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Ерейментауского районного маслихата М.Абжиков
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного маслихата

Ақсуат ауылына 23 213,0 мың теңге;
Сілеті ауылына 12 935,0 мың теңге;
Майлан ауылына 10 282,0 мың теңге;
Бозтал ауылына 20 314,0 мың теңге.
16. 2025 жылға арналған түсімдер құрамында Ерейментау қаласы, ауылдар және ауылдық округтердің бюджеттеріне осы шешімнің 43- қосымшасына сәйкес республикалық, облыстық және аудандық бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
17. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихатының торағасы М.Әбжіков
Ерейментау аудандық
мәслихатының