О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № 1/27
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 366 553,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 413 948,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 097,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 6 119,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 912 389,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 366 653,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -11 862,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 388,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 250,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 11 862,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -11 862,0 тысяч тенге:
поступление займов – 35 388,0 тысяч тенге;
погашение займов – 47 250,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрен объем бюджетной субвенций, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме 823 919,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2025 предусмотрен объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 161 533,0 тысяч тенге, в том числе:
Коргалжынского сельского округа – 19 259,0 тысяч тенге;
Амангельдинского сельского округа – 22 285,0 тысяч тенге;
Арыктинского сельского округа - 15 649,0 тысяч тенге;
Карашалгинского сельского округа – 26 472,0 тысяч тенге;
Кенбидайкского сельского округа – 18 882,0 тысяч тенге;
Майшукырского сельского округа – 19 621,0 тысяч тенге;
Кызылсайского сельского округа – 20 477,0 тысяч тенге;

2025 -2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/27 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 - бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1-тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 366 553,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 413 948,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 097,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6 119,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 912 389,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 366 653,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -11 862,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 35 388,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 250,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 11 862,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -11 862,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 35 388,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 250,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін 823 919,0 мың теңге сомасында бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін 161 533,0 мың теңге сомасында бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Қорғалжын ауылдық округінің – 19 259,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округінің - 22 285,0 мың теңге;
Арықты ауылдық округінің – 15 649,0 мың теңге;
Қарашалғын ауылдық округінің – 26 472,0 мың теңге;
Қенбидайық ауылдық округінің – 18 882,0 мың теңге;
Майшұқыр ауылдық округінің – 19 621,0 мың теңге;
Қызылсай ауылдық округінің – 20 477,0 мың теңге;

Сабындинского сельского округа – 18 888,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

Сабынды ауылдық округінің – 18 888,0 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.

6. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджетам сельских округов, согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года

6. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер 6 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
7. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы

57 127,0
005
Государственная адресная социальная помощь
57 127,0
2
Социальная помощь
102 296,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102 296,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 463,0
006
Оказание жилищной помощи
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 984,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
318,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 040,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
27 991,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
52 366,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 366,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 799,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
200,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 367,0
07
Жилищно-комму нальное хозяйство
4 600,0
2
Коммунальное хозяйство
4 600,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 600,0
018
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
4 600,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
832 954,0
1
Деятельность в области культуры
167 977,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
167 977,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
167 977,0
2
Спорт
103 167,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
86 967,0
021
Развитие объектов спорта
86 967,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16 200,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне

57 127,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
57 127,0
2
Әлеуметтiк көмек
102 296,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102 296,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 463,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 984,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
318,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16 040,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
27 991,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
52 366,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 366,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 799,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
200,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 367,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 600,0
2
Коммуналдық шаруашылық
4 600,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 600,0
018
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
4 600,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
832 954,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
167 977,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
167 977,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
167 977,0
2
Спорт
103 167,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
86 967,0
021
Cпорт объектілерін дамыту
86 967,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16 200,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу

3 000,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
13 200,0
3
Информационное пространство
84 360,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
30 040,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
7 000,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
23 040,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
54 320,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
54 320,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
477 450,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
47 633,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
28 217,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
19 416,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
429 817,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
28 993,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
824,0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
400 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
63 396,0
1
Сельское хозяйство
27 526,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 526,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
27 526,0
6
Земельные отношения
18 154,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 154,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18 154,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
17 716,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 716,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17 716,0
12
Транспорт и коммуникации
59 000,0
1
Автомобильный транспорт
59 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

3 000,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
13 200,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
84 360,0
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
30 040,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 000,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
23 040,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
54 320,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
54 320,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
477 450,0
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
47 633,0
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 217,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
19 416,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
429 817,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 993,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
824,0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
400 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
63 396,0
1
Ауыл шаруашылығы
27 526,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 526,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
27 526,0
6
Жер қатынастары
18 154,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 154,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 154,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
17 716,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 716,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
17 716,0
12
Көлiк және коммуникация
59 000,0
1
Автомобиль көлiгi
59 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

530,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
143 210,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
45 142,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
45 142,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66 288,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
66 288,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
15 356,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 780,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
31 780,0
02
Оборона
3 878,0
1
Военные нужды
2 149,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 149,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 149,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 729,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 729,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 123,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
606,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
96 814,0
1
Социальное обеспечение
9 284,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9 284,0
005
Государственная адресная социальная помощь
9 284,0
2
Социальная помощь
43 021,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 021,0
006
Оказание жилищной помощи
515,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21 195,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
103,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 079,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

530,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
143 210,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
45 142,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 142,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66 288,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 288,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
15 356,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 780,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 780,0
02
Қорғаныс
3 878,0
1
Әскери мұқтаждар
2 149,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 149,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 149,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 729,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 729,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 123,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
606,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
96 814,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 284,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9 284,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 284,0
2
Әлеуметтiк көмек
43 021,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 021,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
515,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 195,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
103,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17 079,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0,0
7
Поступления займов
0,0
01
Внутренние государственные займы
0,0
2
Договоры займа
0,0
03
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
0,0
Приложение 4 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 1/27
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
74 227,0
Целевые текущие трансферты
38 839,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
670,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
670,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37 960,0
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в
Республике Казахстан
3 542,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
34 413,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских
служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств
государственного бюджета, работников казенных предприятий
5,0
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
209,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских
служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств
государственного бюджета, работников казенных предприятий
209,0
Бюджетные кредиты
35 388,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 388,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
35 388,0
Приложение 5 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 1/27
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
692 841,0
Целевые текущие трансферты
578 348,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66 848,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 367,0
на социальное обеспечение лиц с инвалидностью
15 775,0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
19 463,0
на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
295,0
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
492,0
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0
7
Қарыздар түсімдері
0,0
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
0,0
2
Қарыз алу келісім-шарттары
0,0
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
0,0
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/27 шешіміне
4-қосымша
2025 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
74 227,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
38 839,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
670,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
670,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37 960,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
3 542,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
34 413,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
5,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
209,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
209,0
Бюджеттік кредиттер
35 388,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 388,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
35 388,0
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/127 шешіміне
5 - қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
692 841,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
578 348,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66 848,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
7 367,0
мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
15 775,0
ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
19 463,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
295,0
басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
492,0
басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін

315,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
13 700,0
на социальную поддержку пожилых людей
9 441,0
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
400 000,0
капитальный ремонт дома культуры в селе Сабынды Коргалжынского района
400 000,0
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
468 290,0
укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Орлеу"
71 500,0
Средний ремонт дорог улицы Казыбек би 0-1.0 км, улицы Магжана Жумабаева 0-2.15 км, улицы Максима Горького 0-1.46 км, улицы Алиби Жангельдина 0.4-1.46 км в селе Коргалжын, улицы Абая 0-0,8 км в селе Абай Коргалжынского района Акмолинской области
6 790,0
Средний ремонт улиц Абая, Максима Горького, Алиби Жангельдина, Магжана Жумабаева, Казыбек Би в селе Коргалжын
300 000,0
Текущий ремонт подъездной дороги села Каргалы Коргалжынского района
50 000,0
Содержание дорог местного значения Коргалжынского района
40 000,0
Целевые трансферты на развитие
114 493,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114 493,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Коргалжын
Коргалжынского района
86 967,0
Строительство скотомогильника в селе Коргалжын Коргалжынского района
27 526,0
Приложение 6 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 1/27
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам сельских округов на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
58 322,0
Целевые текущие трансферты
58 322,0
Коргалжынский сельский округ
27 643,0
в том числе:
На дополнительные денежные выплаты
3 123,0
Освещение улиц в населенных пунктах
6 000,0
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4 000,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11 020,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3 500,0
Сабындинский сельский округ
3 071,0
в том числе:
На дополнительные денежные выплаты
1 759,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 312,0
Кызылсайский сельский округ
7 547,0
в том числе:
На дополнительные денежные выплаты
1 864,0
Освещение улиц в населенных пунктах
3 000,0
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2 683,0
Карашалгинский сельский округ
6 036,0
в том числе:
На дополнительные денежные выплаты

315,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
13 700,0
қарт адамдарға әлеуметтік қолдау көрсету үшін
9 441,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
400 000,0
Қорғалжын ауданы Сабынды ауылындағы мәдениет үйін күрделі жөндеу
400 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
468 290,0
"Өрлеу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
71 500,0
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылы Қазыбек би көшесі 0-1.0 шқ, Мағжан Жұмабаев көшесі 0-2.15 шқ, Максим Горький көшесі 0-1. 46 шқ, Әліби Жангелдин көшесі 0.4-1.46 шқ, Абай ауылы Абай көшесі 0-0,8 шқ жолдарын орташа жөндеу
6 790,0
Қорғалжын ауылының Абай, Максим Горький, Әліби Жангельдин, Мағжан Жұмабаев, Қазыбек Би көшелерін орташа жөндеу
300 000,0
Қорғалжын ауданы Қарғалы ауылына кіреберіс жолды ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қорғалжын ауданының жергілікті маңызы бар жолдарды күтіп-ұстау
40 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
114 493,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114 493,0
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
86 967,0
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылында мал қорымын салуға
27 526,0
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/27 шешіміне
6-қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
58 322,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
58 322,0
Қорғалжын ауылдық округі
27 643,0
оның iшiнде:
Қосымша ақшалай төлемдерге
3 123,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
6 000,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4 000,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
11 020,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 500,0
Сабынды ауылдық округі
3 071,0
оның iшiнде:
Қосымша ақшалай төлемдерге
1 759,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 312,0
Қызылсай ауылдық округі
7 547,0
оның iшiнде:
Қосымша ақшалай төлемдерге
1 864,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
3 000,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2 683,0
Қарашалғын ауылдық округі
6 036,0
оның iшiнде:
Қосымша ақшалай төлемдерге