О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8/12 "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14 октября 2024 года № 3/22
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 8/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 245,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 593,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 651,8 тысяч тенге;
2) затраты – 33 657,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8/12 "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 қазандағы № 3/22 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8/12 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 245,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 593,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 651,8 мың теңге;
2) шығындар – 33 657,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (- 412,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 412,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 14 октября 2024 года

4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 412,5) мың теңге
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 412,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 14 қазандағы

2 169,0
Установка программного обеспечения "Парус- КАЗ. Бюджет"
250,0
Услуги по сопровождению и техническому обслуживанию программного продукта "Парус-КАЗ. Бюджет"
497,4
Текущий ремонт автомобильных дорог в селе Оркендеу
1 991,8
Противопаводковые мероприятия в селе Оркендеу
369,8
Проведение ведомственной экспертизы для среднего ремонта 1,3 км. улицы Абая в селе Оркендеу
480,8
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
56,0

2 169,0
"Парус –КАЗ.Бюджет" бағдарламалық өнімді орнату жөніндегі қызметтер
250,0
"Парус –КАЗ.Бюджет" бағдарламалық өнімді сүйемелдеу және техникалық қолдау жөніндегі қызметтер
497,4
Өркендеу аулының жолдарын орташа жөндеуіне
1 991,8
Су тасқыны қаупі бар Өркендеу аулында көктемгі қар суының алдын алуға және су ағаларды тазалау жүмыстарына
369,8
Өркендеу аулының Абай көшесі 1,3 шақырым жолын орташа жөндеуіне ведомстволық сараптама жасау үшін
480,8
Республикалық бюджеттен мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
56,0