О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 2/12 "О бюджете Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2024 года № 3/26
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 2/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенбидаикского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 435,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 625,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 810,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 748,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 2/12 "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 желтоқсандағы № 3/26 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 2/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 435,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 625,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 810,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 748,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (-312,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (312,8) тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 10 декабря 2024 года
№ 3/26
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата

4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -312,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 312,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 3/26 шешіміне
қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының