О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № 6/28.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 -1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2025 -2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 543,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 787,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –25 756,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 188,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

2025 -2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/28 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 543,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 787,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 756,0 мың теңге;
2) шығындар –35 188,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-2 645,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 645,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 27.02.2025 № 2/29 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа на 2025 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 22 285,0 тысяч тенге.

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 2 645,0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 645,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 27.02.2025 № 2/29 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 22 285,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.

3 471,0
Аппарат акима Амангельдинского
сельского округа
Бонусы административным государственным служащим
1 937,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
34,0
Услуги по санитарной очистке населенных пунктов сельского округа ( вывоз снега)
1 500,0

3 471,0
Амангелді
ауылдық округі әкімінің аппараты
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
1 937,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
34,0
Ауылдық округтердің елді мекендерін санитариялық тазалау қызметтері (қарды шығару)
1 500,0