О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № 7/28
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 406 588,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52 826,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 353 762,0 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/28 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 -тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағынының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 173,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 88 163,5 мың теңге;