О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № 7/28
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 406 588,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52 826,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 353 762,0 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/28 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 -тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағынының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 406 588,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 52 826,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 353 762,0 мың теңге;

2) затраты – 406 588,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Коргалжынского сельского округа на 2025 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 19 259,0 тысяч тенге.

2) шығындар – 406 588,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 19 259,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.