О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8/3 "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2024-2026 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 21 мая 2024 года № 12/3
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8/3, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 125 879,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 93 948,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 995,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 953,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 25 982,2 тысячи тенге;
2) затраты – 129 329,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 450,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 450,8 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 118,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 425,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 693,0 тысячи тенге;
2) затраты – 27 742,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 624,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 624,1 тысячи тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 543,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 157,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 386,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 278,9 тысяч тенге;

Сандықтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/3 "2024-2026 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 мамырдағы № 12/3 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2024–2026 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125 879,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 93 948,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 995,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 953,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 982,2 мың теңге;
2) шығындар – 129 329,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 450,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 450,8 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
2. 2024–2026 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 118,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 425,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 693,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 742,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 624,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 624,1 мың теңге.
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
4. 2024–2026 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 543,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 157,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 386,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 278,9 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -735,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 735,9 тысяч тенге.
пункт 8 изложить в новой редакции:
8. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 800,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 599,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 201,0 тысяча тенге;
2) затраты – 35 623,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 823,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 823,8 тысячи тенге.
пункт 10 изложить в новой редакции:
10. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 386,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 546,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 013,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 827,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 541,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 155,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 155,5 тысяч тенге.
пункт 12 изложить в новой редакции:
12. Утвердить бюджет Жамбыльского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 821,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 353,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 70,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 613,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 784,0 тысячи тенге;
2) затраты – 38 712,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 890,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 890,2 тысяч тенге.
пункт 14 изложить в новой редакции:

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -735,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 735,9 мың теңге.
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
8. 2024–2026 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 5, 5-1 және 5-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 800,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 599,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 201,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 623,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 823,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 823,8 мың теңге.
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
10. 2024–2026 жылдарға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 6, 6-1 және 6-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 386,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 013,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 827,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 541,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 155,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 155,5 мың теңге.
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
12. 2024–2026 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 821,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 353,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 613,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 784,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 712,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 890,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 890,2 мың теңге.
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 716,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 716,7 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 13, 15 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г.Мустафина
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 716,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 716,7 мың теңге.
жоғарыда аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 13, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы Г.Мустафина
Сандықтау аудандық
мәслихатының

3 727,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10 215,0
на зимнее содержание внутри-поселковых дорог
7 773,8
на изготовление и установку дорожных знаков
1 032,5
на летнее содержание внутрипоселковых дорог
3 224,9
Баракпайский сельский округ, в том числе:
1 630,0
на текущее содержание аппарата
1 630,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
3 287,0
на текущее содержание аппарата
2 078,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 209,0
Берликский сельский округ, в том числе:
1 880,0
на текущее содержание аппарата
1 880,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
2 132,0
на текущее содержание аппарата
2 132,0
Веселовский сельский округ, в том числе:
1 992,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
1 992,0
Жамбыльский сельский округ, в том числе:
3 058,0
на текущее содержание аппарата
2 160,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
898,0
Каменский сельский округ, в том числе:
4 648,0
на текущее содержание аппарата
1 264,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 384,0
Лесной сельский округ, в том числе:
1 879,0
на текущее содержание аппарата
1 879,0
Максимовский сельский округ, в том числе:
2 477,0
на текущее содержание аппарата
2 477,0
село Мадениет, в том числе:
1 502,0
на текущее содержание аппарата
1 502,0
сельский округ Ақсораң, в том числе:
2 946,0
на текущее содержание аппарата
2 188,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
758,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
3 954,0
на текущее содержание аппарата
2 392,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 562,0
Широковский сельский округ, в том числе:
5 043,0
на текущее содержание аппарата
1 889,0
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 154,0
За счет средств областного бюджета, всего
160 000,0
в том числе:
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
160 000,0
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сандыктау
160 000,0
За счет средств республиканского бюджета, всего
815,0
в том числе;
Балкашинский сельский округ, в том числе:
9,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
9,0
Баракпайский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
72,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
90,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
90,0
Берликский сельский округ, в том числе:
31,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
31,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
72,0
Веселовский сельский округ, в том числе:
80,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
80,0
Жамбыльский сельский округ, в том числе:
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
69,0
Каменский сельский округ, в том числе:
63,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
63,0
Лесной сельский округ, в том числе:
10,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
10,0
село Мадениет, в том числе:
60,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
60,0
Максимовский сельский округ, в том числе:
70,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
70,0
сельский округ Ақсораң, в том числе:
62,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
62,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
58,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
58,0
Широковский сельский округ, в том числе:
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
69,0

3 727,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
10 215,0
ауыл ішіндегі жолдарды қысқы күтіп ұстауға
7 773,8
жол белгілерін жасау және орнату үшін
1 032,5
ауыл ішіндегі жолдарды жазғы күтіп ұстауға
3 224,9
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
1 630,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 630,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
3 287,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 078,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
1 209,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
1 880,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 880,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
2 132,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 132,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
1 992,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 992,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде:
3 058,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 160,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
898,0
Каменск ауылдық округі, оның ішінде:
4 648,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 264,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3 384,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде:
1 879,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 879,0
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
1 502,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 502,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
2 477,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 477,0
Ақсораң ауылдық округі, оның ішінде:
2 946,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 188,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
758,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
3 954,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 392,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
1 562,0
Широков ауылдық округі, оның ішінде:
5 043,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 889,0
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3 154,0
Облыстық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
160 000,0
оның ішінде:
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
160 000,0
Сандықтау ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
160 000,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
815,0
оның ішінде:
Балкашин ауылдық округі, оның ішінде:
9,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
9,0
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
72,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
90,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
90,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
31,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
31,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
72,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
80,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
80,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде:
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
69,0
Каменск ауылдық округі, оның ішінде:
63,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
63,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде:
10,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
10,0
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
60,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
60,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
70,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
70,0
Ақсораң ауылдық округі, оның ішінде:
62,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
62,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
58,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
58,0
Широков ауылдық округі, оның ішінде:
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
69,0