Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 28 октября 2024 года № А-4/238
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7232), акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 28 қазандағы № А-4/238 қаулысы
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 97-бабының 1-тармағына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген № 7232), Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шортандинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Шабаров
Приложение к постановлению
акимата Шортандинского района
от "28" октября 2024 года

1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Шабаров
Шортанды ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "28" қазандағы

№ А-4/238
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
№ п/п
Адрес жилища
Размер арендной платы за пользование жилищем, тенге (за один квадратный метр в месяц)
1
Шортандинский район, сельский округ Бектау, село Бектау, улица Кенесары, дом 19, квартира 2
(входит в состав объекта кондоминиума)
149
2
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Ынтымак, дом 22
(не входит в состав объекта кондоминиума)

№ А-4/238 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
№ п/п
Тұрғын үй мекенжайы
Тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысының мөлшері, теңге (айына бір шаршы метр үшін)
1
Шортанды ауданы Бектау ауылдық округі Бектау ауылы Кеңесары көшесі 19 үй 2 пәтер (кондоминиум объектісінің құрамына кіреді)
149
2
Шортанды ауданы Шортанды кенті Ынтымак көшесі 22 үй
(кондоминиум объектісінің құрамына кірмейді)

179
3
Шортандинский район, сельский округ Бозайгыр, село Бозайгыр, улица Абая Кунанбаева, дом 4, квартира 3
(входит в состав объекта кондоминиума)
246
4
Шортандинский район, сельский округ Бозайгыр, село Бозайгыр, улица Кажымукана, дом 4, квартира 1
(входит в состав объекта кондоминиума)
231
5
Шортандинский район, сельский округ Бозайгыр, село Бозайгыр, улица Бейбитшилик, дом 13, квартира 2
(входит в состав объекта кондоминиума)
158
6
Шортандинский район, сельский округ Бозайгыр, село Бозайгыр, улица Женис, дом 11, квартира 1
(входит в состав объекта кондоминиума)
176
7
Шортандинский район, сельский округ Бектау, село Бектау, улица Динмухамеда Кунаева, дом 20, квартира 1
(входит в состав объекта кондоминиума)
91

179
3
Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округі Бозайғыр ауылы Абай Құнанбаев көшесі 4 үй 3 пәтер
(кондоминиум объектісінің құрамына кіреді)
246
4
Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округі Бозайғыр ауылы Кажымукан көшесі 4 үй 1 пәтер
(кондоминиум объектісінің құрамына кіреді)
231
5
Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округі Бозайғыр ауылы Бейбітшілік көшесі 13 үй 2 пәтер
(кондоминиум объектісінің құрамына кіреді)
158
6
Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округі Бозайғыр ауылы Жеңіс көшесі 11 үй 1 пәтер
(кондоминиум объектісінің құрамына кіреді)
176
7
Шортанды ауданы, Бектау ауылдық округі, Бектау, ауылы Дінмұхамед Қонаев көшесі 20 үй 1 пәтер
(кондоминиум объектісінің құрамына кіреді)
91