Об отмене постановления акимата Шортандинского района от 15 октября 2024 года А-4/231 "Об определения порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Шортандинского района"
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 5 ноября 2024 года № А-4/244
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата Шортандинского района "Об определения порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Шортандинского района" от 15 октября 2024 года № А-4/231.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шортандинского района.
Аким района С.Шабаров

Шортанды ауданы әкімдігінің № А-4/231 2024 жылғы 15 қазандағы "Шортанды ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үйтемеақылар белгілеудің тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" қаулысының күшін жою туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 қарашадағы № А-4/244 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданы әкімінің "Шортанды ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үйтемеақылар белгілеудің тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" 2024 жылғы 15 қазандағы № А-4/231 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
Аудан әкімі С.Шабаров