О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-14/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31 мая 2024 года № 8С-20/4
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-14/2 следующие изменения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 276 473,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 69 838 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 200 635,5 тысяч тенге;
2) затраты – 296 474 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-20 000,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 000,5 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 79 486 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 59 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 186 тысяч тенге;
2) затраты – 88 986 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-9 500) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 500 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 122 045 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 191 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 954 тысяч тенге;
2) затраты – 184 568,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-62 523,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62 523,5 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 49 830 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 421 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 209 тысяч тенге;
2) затраты – 52 830 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3 000) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 000 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 141 561 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28 653 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 908 тысяч тенге;
2) затраты – 141 561 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2, 5), 6) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 97 544 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 837 тысяч тенге;

Шортанды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/2 "2024-2026 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 мамырдағы № 8С-20/4 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 276 473,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 69 838 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 200 635,5 мың теңге;
2) шығындар – 296 474 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-20 000,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 000,5 мың теңге.";
2 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 79 486 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 59 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 186 мың теңге;
2) шығындар – 88 986 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9 500) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 500 мың теңге.";
3 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 122 045 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 41 191 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 900 мың тенге;
трансферттер түсімі – 76 954 мың теңге;
2) шығындар – 184 568,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-62 523,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62 523,5 мың теңге.";
4 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 49 830 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 421 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 209 мың теңге;
2) шығындар – 52 830 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3 000) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 000 мың теңге.";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 141 561 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 653 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99 908 мың теңге;
2) шығындар – 141 561 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 97 544 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 837 мың теңге;