О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-14/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2024 года № 8С-26/2
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-14/2 следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 268 876,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 127 822,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 815,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139 238,8 тысяч тенге;
2) затраты – 288 877,3 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 49 912,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 957,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 955 тысяч тенге;
2) затраты – 52 912,9 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 139 927,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 561,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 321,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 044,3 тысяч тенге;
2) затраты – 139 927,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 108 471,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 028 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 931 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 512,2 тысяч тенге;
2) затраты – 110 671,2 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 168 830 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 044 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 060 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 150 726 тысяч тенге;
2) затраты – 177 030,1 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 36 852,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 787,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 064,8 тысяч тенге;
2) затраты – 38 512,4 тысяч тенге;";
подпункт 1), 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 36 362 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 630 тысяч тенге;
2) затраты – 37 862,2 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 69 405,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 491,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;

Шортанды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/2 "2024-2026 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қарашадағы № 8С-26/2 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 268 876,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 127 822,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 815,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 139 238,8 мың теңге;
2) шығындар – 288 877,3 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 49 912,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 957,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 955 мың теңге;
2) шығындар – 52 912,9 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 139 927,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 561,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 321,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99 044,3 мың теңге;
2) шығындар – 139 927,6 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 108 471,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 028 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 931 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93 512,2 мың теңге;
2) шығындар – 110 671,2 мың теңге;";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 168 830 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 044 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 060 мың теңге;
трансферттер түсімі – 150 726 мың теңге;
2) шығындар – 177 030,1 мың теңге;";
8 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 36 852,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 787,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 064,8 мың теңге;
2) шығындар – 38 512,4 мың теңге;";
9 тармақтың 1), 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 36 362 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 177 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 630 мың теңге;
2) шығындар – 37 862,2 мың теңге;";
10 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 69 405,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 491,2 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 80 мың теңге;

поступления от продажи основного капитала – 2 610,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 224,3 тысяч тенге;
2) затраты – 73 437 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 29 877 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 201 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 288 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 388 тысяч тенге;
2) затраты – 31 835 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 610,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 224,3 мың теңге;
2) шығындар – 73 437 мың теңге;";
11 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 29 877 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 201 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 288 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 388 мың теңге;
2) шығындар – 31 835 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.