О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2025-2027 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № 8С-26/9
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Бурабай Бурабайского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 186884,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 161836,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5048,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 186884,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/9 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 2-тармағының 2-тармағына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 275200,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 241836,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13364,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20000,0 мың теңге;
2) шығындар – 343118,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5. Предусмотреть за счет средств местного бюджета стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета в размере 70 % водителям всех категорий и 30 % остальным работникам.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года

5. Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен барлық санаттағы жүргізушілерге 70 % және қалған жұмыскерлерге 30 % мөлшерінде ынталандыру үстемеақылары қарастырылсын.
6. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нұрпанова
Бурабай аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы