О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Косшы от 26 декабря 2023 года № 78/17-8 "О бюджете города Косшы на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 6 августа 2024 года № 123/28-8
Маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Косшы от 26 декабря 2023 года № 78/17-8 "О бюджете города Косшы на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 422 393,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 2 553 040,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 723,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 121 489,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 17 684 141,0 тысячи тенге;
2) затраты –22 341 155,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 384,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 384,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 926 146,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 926 146,2 тысяч тенге".
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть,что в составе поступлений трансфертов предусмотрены кредиты из областного бюджета в сумме 1 911 256,0 тысяч тенге в том числе:
поступлений от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья и (или) приобретения, выкупа жилья и (или) квартир в объектах долевого участия в жилищном строительстве- в сумме 1 592 716,0 тысяч тенге;

Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 78/17-8 "2024-2026 жылдарға арналған Қосшы қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 6 тамыздағы № 123/28-8 шешімі
Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 78/17-8 "2024-2026 жылдарға арналған Қосшы қаласының бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 422 393,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 553 040,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 723,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 121 489,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 684 141,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 341 155,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 384,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 384,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 926 146,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 926 146,2 мың теңге".
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1- тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Трансферттік түсімдерге облыстық бюджеттен 1 911 256,0 мың теңге несиелер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының тұрғын үй құрылысын және (немесе) тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу объектілерінде тұрғын үй және (немесе) пәтер, сатып алуды қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа енгізу үшiн шығарылатын мемлекеттiк құнды қағаздардың шығарылымынан түсетін түсімдерінен 1 592 716,0 мың теңге;

поступления бюджетных кредитов из областного бюджета для приобретения, выкупа жилья и (или) квартир в сумме 318 540,0 тысяч тенге.";
Приложение 1, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
и.о. председателя маслихата города Косшы Е.Дильдабек
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы
от 6 августа 2024 года
№ 123/28-8
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы

облыстық бюджеттен тұрғын үйді және (немесе) пәтерлерді, сатып алу үшін берілетін бюджет кредиттерінен 318 540,0 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1, 4 және 5 қосымша осы шешімнің қосымшасына 1, 2 және 3 сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы мәслихат төрағасының м.а. Е.Ділдәбек
Қосшы қаласы мәслихатының
2024 жылғы 6 тамыздағы
№ 123/28-8 шешіміне
1 қосымша
Қосшы қаласы мәслихатының

300 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
300 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
333 223,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
185 419,0
005
Государственная адресная социальная помощь
89 238,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 987,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30 489,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
698,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 620,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
38 100,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 287,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 600,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
5 600,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
142 204,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 886,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
52 546,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
37 772,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 552 348,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 434 416,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
40 585,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
109 049,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 284 781,1
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
140 660,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

300 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
300 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
333 223,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
185 419,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
89 238,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 987,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30 489,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
698,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 620,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
38 100,0
027
Халықты әлеуметтік қоргау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 287,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 600,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
5 600,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
142 204,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 886,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
52 546,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 772,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 552 348,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 434 416,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
40 585,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
109 049,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
2 284 781,1
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
140 660,0
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

276,0
Отдел занятости и социальных программ города Косшы
22 213,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
22 208,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
3 091 156,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Тайтобе города Косшы
3 091 148,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8,0
Отдел строительства города Косшы
261 471,3
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
261 467,3
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4,0
Аппарат акима района (города областного значения)
373,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
373,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
4,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4,0
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
4,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4,0
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
4,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4,0
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
169,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
169,0
Бюджетные кредиты
7 384
В том числе:
7 384
Отдел экономики и финансов города Косшы
7 384
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
7 384
Трансферты на развитие

276,0
Қосшы қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 213,0
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
22 208,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
5,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 091 156,0
Қосшы қаласы Тайтөбе ауылының кіреберіс жолдары мен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
3 091 148,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
8,0
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
261 471,0
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
261 467,3
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
373,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
373,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
4,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
4,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4,0
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
169,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
169,0
Бюджеттік несие
7 384,0
оның iшiнде:
7 384,0
Қосшы қаласының экономика және қаржы бөлімі
7 384,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7 384,0
Дамытуға трансферттер

2 644 123,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
2 148 196,0
Строительство сетей водоснабжения в с. Косшы, Целиноградского района, Акмолинской области (4 очередь)
2 148 196,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
495 927,0
Строительство внутригородских дорог г.Косшы (3-я очередь)
175 971,0
Строительство улично-дорожной сети с.Косшы Целиноградского района Акмолинской области. II очередь
319 956,0
Приложение 3 к решению
маслихата города Косшы
от 6 августа 2024 года
№ 123/28-8
Приложение 5 к решению
маслихата города Косшы
от 26 декабря 2023 года
№ 78/17-8
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Косшы на 2024 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

2 644 123,0
оның iшiнде:
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 148 196,0
Ақмола облысы Қосшы ауылында сумен жабдықтау желілерін салу (4 кезек)
2 148 196,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
495 927,0
Қосшы қаласындағы қалаішілік жолдардың құрылысы (3 кезек)
175 971,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылының көше-жол желісінің құрылысы. II кезек
319 956,0
Қосшы қаласы мәслихатының
2024 жылғы 6 тамыздағы
№ 123/28-8 шешіміне
3 қосымша
Қосшы қаласы мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 78/17-8 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға арналған Қосшы қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

13 477 551,7
Целевые текущие трансферты
3 859 522,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Косшы
177 165,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
37 772,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
38 100,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
3 987,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
4219,0
На создание и содержание центров по поддержке семей
20 287,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
73 300,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
1 171 805,0
На завершение отопительного сезона 2023-2024 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
126 411,0
Устройство контейнерных площадок в г. Косшы
164 677,0
Текущий ремонт КНС в г. Косшы Акмолинской области
85 409,0
Обустройство аллеи имени Р.Кошкарбаева в селе Тайтобе г.Косшы Акмолинской области
71 725,0
Востановление обьектов водоснабжения города Косшы
75 733,0
На укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Косшы Су"
97 850,0
Текущий ремонт центральной котельной города Косшы
300 000,0
Текущий ремонт электрических сетей и электрооборудования города Косшы
250 000,0
Текущий ремонт электрических сетей и электрооборудования города Косшы
100 000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
2 397 995,0
На обеспечение льготного проезда
5 600,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети с.Тайтобе (отсыпка, грейдирование)
0,0
Текущий ремонт проездов жилых массивов улиц города Косшы
90 720,0
Капитальный ремонт улично-дорожной сети города Косшы
750 023,0
Установка, монтаж ремонт и эксплуатация технических средств регулирования дорожным движением, дорожных знаков, в городе Косшы
300 000,0
Услуги по механизированной, ручной уборки внутриквартального и частного сектора, центральных и автомобильных дорог города Косшы
1 076 652,0
Отсыпка и грейдирование дорог улиц г. Косшы
175 000,0
Отдел строительства города Косшы
112 057,8
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
112 057,8
Трансферты на развитие
7 706 772,9
в том числе:
7 706 772,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
221 621,0
Строительство сетей водоснабжения в г. Косшы, Акмолинской области (4 очередь)
53 000,0
Строительство водозаборных сооружений и водовода от Нижне-Романовского месторождения до а.Косшы Целиноградского района.
25 621,0
Изменение схемы внешнего электроснабжения центральной котельной г.Косшы Акмолинской области

13 477 551,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 859 522,8
оның iшiнде:
Қосшы қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
177 165,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
37 772,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
38 100,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
3 987,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмек
4219,0
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға және ұстауға
20 287,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
73 300,0
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 171 805,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың 2023-2024 жылдарға жылу беру мезгілін аяқтауға (көмір сатып алу)
126 411,0
Қосшы қаласындағы контейнерлік алаңдардың құрылысы
164 677,0
Ақмола облысы Қосшы қаласының КСС (кәріздік сорғыш станциясын ) ағымдағы жөндеу
85 409,0
Ақмола облысы Қосшы қаласының Тайтөбе ауылында Р.Қошқарбаев атындағы аллеяны жайластыру
71 725,0
Қосшы қаласының сумен жабдықтау объектілерін қалпына келтіру
75 733,0
"Қосшы Су" ШЖҚ МКК-ның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
97 850,0
Қосшы қаласының орталық қазандығын ағымдағы жөндеу
300 000,0
Қосшы қаласының электр желілері мен электр жабдықтарын ағымдағы жөндеу
250 000,0
Қосшы қаласының электр желілері мен электр жабдықтарын ағымдағы жөндеу
100 000,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 397 995,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
5 600,0
Тайтөбе а. көше- жолдарын ағымдағы жөндеу (себу, сұрыптау)
0,0
Қосшы қаласы көшелерінің тұрғын алаптарындағы өткелдерді ағымдағы жөндеу
90 720,0
Қосшы қаласының көше-жол желісін күрделі жөндеу
750 023,0
Қосшы қаласында жол қозғалысын реттеудің техникалық құралдарын, жол белгілерін орнату, монтаждау, жөндеу және пайдалану
300 000,0
Қосшы қаласының кварталішілік және жеке сектор, орталық автомобиль жолдарын механикаландырылған қолмен тазалау қызметі
1 076 652,0
Қосшы қаласы көшелерінің жолдарына себу мен тегістеу
175 000,0
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
112 057,8
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
112 057,8
Дамытуға трансферттер
7 706 772,9
оның iшiнде:
7 706 772,9
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
221 621,0
Ақмола облысы Қосшы қаласындағы сумен жабдықтау желілерінің құрылысы (4-кезек)
53 000,0
Ақмола облысы, Целиноград ауданының Нижне-Романовский кен орынын бастап Қосшы ауылында дейін су алғыш құрылыстарын және су өткізгіш салу
25 621,0
Ақмола облысы Қосшы қ. Орталық қазандықты сыртқы электрмен жабдықтау схемасын өзгерту

43 000,0
Строительство РП (распредилительной подстанции)в г.Косшы Акмолинской области
100 000,0
Отдел строительства города Косшы
5 526 361,0
Реконструкция сетей водоснабжения в с. Тайтобе Целиноградского района
93 816,0
Электроснабжение в селе Тайтобе Целиноградского района (2 очередь)
495 941,0
Строительство наружных сетей электроснабжения к Общественному культурно-досуговому центру г.Косшы
429 584,5
Строительство физкультурно- оздоровительного комплекса в г. Косшы.
306 413,0
Строительство административных зданий в городе Косшы
60 000,0
Строительство 45 квартирного жилого дома в селе Косшы (поз.5) Целиноградского района Акмолинской области
31 891,5
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45-ти квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области (сети связи, водопровод и канализация, теплоснабжения) (корректировка)
19 531,7
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45-ти квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области (благоустройство) (корректировка)
89 183,3
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей с.Косшы Целиноградского района Акмолинской области
4 000 000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
1 958 790,9
Строительство подъездных дорог к общественному культурно-спортивному центру города Косшы
1 373 090,9
Строительство внутригородских дорог г.Косшы (3-я очередь)
585 700,0
Кредиты
1 911 256,0
Отдел строительства города Косшы
1 911 256,0
Приобретение жилья ГЦБ
1 592 716,0
Приобретение жилья бюджетный кредит
318 540,0

43000,0
Ақмола облысының Қосшы қаласында БҚС (бөлу қосалқы станциясын) салу
100 000,0
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
5 526 361,0
Целиноград ауданы Тайтобе ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
93 816,0
Целиноград ауданы Тайтөбе селосын электрмен жабдықтау (2 кезек)
495 941,0
Қосшы қаласындағы мәдени-спорттық орталыққа сыртқы инженерлік желілердің құрылысы
429 584,5
Қосшы каласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
306 413,0
Қосшы қаласында әкімшілік ғимараттар салу
60 000,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы селосында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (5-поз.)
31 891,5
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (байланыс желілері, су құбыры және кәріз, жылумен жабдықтау) (түзету)
19 531,7
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (түзету)
89 183,3
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылының жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің құрылысы
4 000 000,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 958 790,9
Қосшы қаласының мәдени-спорттық орталығына кіреберіс жолдардың құрылысы
1 373 090,9
Қосшы қаласының қалаішілік жолдарын салу (3-кезек)
585 700,0
Несиелер
1 911 256,0
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
1 911 256,0
МБҚ тұрғын үйін сатып алу
1 592 716,0
Тұрғын үй сатып алу бюджеттік несие
318 540,0