О внесении изменений в решение маслихата города Косшы от 26 декабря 2023 года № 79/17-8 "О бюджете села Тайтобе на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 12 декабря 2024 года № 151/35-8
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Косшы "О бюджете села Тайтобе на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 79/17-8 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Тайтобе на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 073,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –6 560,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 513,2 тысяч тенге;
2) затраты –69 718,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №79/17-8 "2024-2026 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 151/35-8 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 109-1 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосшы қаласы мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №79/17-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджет туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 073,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –6 560,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 62 513,2 мың теңге;
2) шығындар – 69 718,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета –- 645,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 645,2 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Косшы А.Куатбеков
Приложение к решению
маслихата города Косшы
от 12 декабря 2024 года
№ 151/35-8
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы

5) бюджет тапшылығы (профициті) –- 645,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 645,2 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы мәслихатының төрағасы Ә.Қуатбеков
Қосшы қаласы мәслихатының
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 151/35-8
қосымша
Қосшы қаласы мәслихатының