Об утверждении прейскуранта цен на услуги по ускоренному изготовлению и выдаче дубликатов государственных регистрационных номерных знаков и государственных регистрационных номерных знаков повышенного спроса, оказываемые республиканским государственным предприятием на праве хозяйственного ведения "Информационно-производственный центр" Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 июня 2024 года № 516
В соответствии с пунктом 2 статьи 70-1 Закона Республики Казахстан "О дорожном движении" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый прейскурант цен на услуги по ускоренному изготовлению и выдаче дубликатов государственных регистрационных номерных знаков и государственных регистрационных номерных знаков повышенного спроса, оказываемые республиканским государственным предприятием на праве хозяйственного ведения "Информационно-производственный центр" Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан генерал-лейтенант полиции
Е. Саденов
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
_______________
"_____"____________2024 год
Утвержден приказом
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 июня 2024 года № 516
ПРЕЙСКУРАНТ ЦЕН
на услугипо ускоренному изготовлению и выдаче дубликатов государственных регистрационных номерных знаков и государственных регистрационных номерных знаков повышенного спроса, оказываемые республиканским государственным предприятием на праве хозяйственного ведения
Сроки изготовления
Цена без учета НДС (тенге)
длягородов Астана, Алматы, Шымкент,Караганда, Костанай, Павлодар,Петропавловск,Семей, Тараз, Кызылорда, Туркестан, Талдыкорган, Актобе, Атырау, Актау,Уральск, Усть-Каменогорск:

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Ақпараттық-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын көрсететін мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілерінің телнұсқасын және жоғары сұранысқа ие мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілерін жеделдетіп дайындау және беру жөніндегі қызметтерге бағалар прейскурантын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2024 жылғы 24 маусымдағы № 516 бұйрығы
"Жол жүрісі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 70-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Ұсынылып отырған Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Ақпараттық-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын көрсететін мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілерінің телнұсқасын және жоғары сұранысқа ие мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілерін жеделдетіп дайындау және беру жөніндегі қызметтерге бағалар прейскуранты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі полиция
генерал-лейтенанты
Е. Саденов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
_____________________________
2024 жылғы "_____"___________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2024 жылғы 24 маусымдағы
№ 516 бұйрығымен
бекітілген
Шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын көрсететін мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілерінің телнұсқасын және жоғары сұранысқа ие мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілерінжеделдетіп дайындау және беру жөніндегі қызметтерге БАҒАЛАР ПРЕЙСКУРАНТЫ
Дайындау мерзімі
ҚҚС-ны есепке алмағандағы баға (теңге)
Астана, Алматы, Шымкент, Қарағанды, Қостанай, Павлодар, Петропавл, Семей, Тараз, Қызылорда, Түркістан, Талдықорған, Ақтөбе, Атырау, Ақтау, Орал, Өскемен қалалары үшін:

1 категория срочности – 1 (один) рабочий день (деньприема заявлений и документов,а также выдачи государственных регистрационных номерных знаков не входит в срок оказания государственной услуги)
13773,9
длягородов Жезказган, Конаев, Кокшетау, а также районов и городов областного значения:
2 категория срочности – в течение5 (пять) рабочих дней (день приема заявлений и документов, а также выдачи государственных регистрационных номерных знаков не входит в срок оказания государственной услуги)

Мерзімділігі 1-санатты – 1 (бір) жұмыс күнінде (өтініштер мен құжаттарды қабылдау, сондай-ақ мемлекеттік тіркеу нөмірі белгілерін беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді)
13 773,9
Жезқазған, Қонаев, Көкшетау қалалары үшін, сондай-ақ аудандар мен облыстық деңгейдегі қалалар үшін:
Мерзімділігі 2-санатты – 5 (бес) жұмыс күні ішінде (өтініштер мен құжаттарды қабылдау, сондай-ақ мемлекеттік тіркеу нөмірі белгілерін беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді)