Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год
Постановление акимата Актюбинской области от 11 апреля 2024 года № 86. Отменено постановлением акимата Актюбинской области от 13 июня 2024 года № 155
Сноска. Отменено постановлением акимата Актюбинской области от 13.06.2024 № 155 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 11 апреля 2024 года № 86
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, (%)
Норма субсидий, (тенге)
Единица измерения, (тонна, литр, килограмм)
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная
N 34,4
65 000,0
тонна
N 34,5
Селитра аммиачная марки Б

2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 86 қаулысы. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2024 жылғы 13 маусымдағы № 155 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 13.06.2024 № 155 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2024 жылғы 11 сәуірдегі № 86
қаулысына қосымша
2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы, (%)
Субсидиялар нормасы, (теңге)
Өлшем бірлігі, (тонна, литр, килограмм)
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N 34,4
65 000,0
тонна
N 34,5
Б маркалы аммиак селитрасы

N 34,4
NH4NO3-34,4%
2
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
375 000,0
тонна
3
Сульфат аммония
N-21, S-24
55 000,0
тонна
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21, S-24
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13-2,5*10^5, КОЕ/г.
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
4
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
100 000,0
тонна
Удобрение азотное серосодержащее марка N:S (26:13)
N-26, S-13
5
Карбамид
N 46,2
89 286,0
тонна
Карбамид марки Б
N 46,2
N 46
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2, Bacillus subtilis Ч-13, 2*10^5, КОЕ/г.
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
6
Карбамид+S
N-33-40%, S-4-12%
127 600,0
тонна
7
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
87 500,0
тонна
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N 32
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-28
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 30
N - 30
8
Азотное удобрение coten

N 34,4
NH4NO3-34,4%
2
Б маркалы, сұйық аммоний нитраты
NH4NO3-52
375 000,0
тонна
3
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
55 000,0
тонна
Аммоний сульфаты түйіршіктелген
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты түйіршіктелген В маркалы (күкіртқышқылды аммоний)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты – қосымша өнім (В маркалы)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты,
SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13-2,5*10^5, КОЕ/г.
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
4
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
100 000,0
тонна
N:S (26:13) маркалы құрамында күкірт бар азотты тыңайтқыш
N-26, S-13
5
Карбамид
N 46,2
89 286,0
тонна
Карбамид Б маркалы
N 46,2
N 46
Карбамид, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2, Bacillus subtilis Ч-13, 2*10^5, КОЕ/г.
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, еркін аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
6
Карбамид+S
N-33-40%, S-4-12%
127 600,0
тонна
7
Сұйық тыңайтқыш КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
87 500,0
тонна
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N 32
Азотты сұйық тыңайтқыштар (КАС)
N-28
Азотты сұйық тыңайтқыштар (КАС)
N-32
КАС-30 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N - 30
8
Азотты тыңайтқыш coten

N-11, P-46
86 500,0
тонна
N-12, P-52
N-12%, P2O5-52%
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
Аммофос марки 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Аммофос 12:52+B
N-12, P2O5-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S-2
Аммофос, марки 10-46
N-10, P-46
Аммофос, марки 12:39
N-12, P-39
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P2O5-36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:33
N-10, P2O5-33
N-10, P-33
Калийные удобрения
13
Калий хлористый
K2О-60
113 840,0
тонна
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
К2О-43, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Калий хлористый
K2O-45
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
Хлорид калия, марки SOLUMOP®
KCl-95,8, K2O-60
Хлористый калий, марки А-60%+BMZ(aa)
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
Хлористый калий, марки Б 45% + BMZ(aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
14
Сульфат калия
K2O-50
120 000,0
тонна
Калий сернокислый (сульфат калия)
K-53, S-18
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
К2О-50, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
К2О-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Сульфат калия (YaraTera Krista SOP)
K2O-52, S-18, SO3- 45
Сульфат калия
K2O-51, SO3-45
K2O-51, SO3-47
K2O-52, SO4-45
K2О-53, SO3-18
K2О-53, SO4-18
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия (Solupotasse®)
K-53, S-18
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
15
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
160 000,0
тонна
Сложные удобрения
16
Фосфорно-калийные удобрения
Р-26%, К-5%
100 000,0
тонна
17
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ), марки 11-37
N-11, Р-37
100 000,0
тонна
N-10, P2О5-37
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрение жидкое комплексное (ЖКУ), марки 10-34
N-10, Р-34
18
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
100 000,0
тонна
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)

N-11, P-46
86 500,0
тонна
N-12, P-52
N-12%, P2O5-52%
Аммофос 12-52 маркалы
N-12, P-52
Аммофос 12-52 маркалы
Аммофоc 12:52, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Аммофос 12:52+B
N-12, P2O5-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, еркін аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S-2
Аммофос, 10-46 маркалы
N-10, P-46
Аммофос, 12:39 маркалы
N-12, P-39
Аммофос, 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос, 10:39 маркалы
N-10, P-39
Аммофос 10:36 маркалы
N-10, P2O5-36
N-10, P-36
Аммофос 10:33 маркалы
N-10, P2O5-33
N-10, P-33
Калийлы тыңайтқыштар
13
Хлорлы калий
K2О-60
113 840,0
тонна
Хлорлы калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
К2О-43, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Хлорлы калий
K2O-45
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-0-61 (KCl) маркалы
K2O-61%
Калий хлориді, SOLUMOP® маркалы
KCl-95,8, K2O-60
Хлорлы калий,
А-60%+BMZ(aa) маркалы
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, еркін аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
Хлорлы калий, Б 45% + BMZ(aa) маркалы
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, еркін аминқышқылдарының массалық үлесі -0,125
14
Калий сульфаты
K2O-50
120 000,0
тонна
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K-53, S-18
Күкіртқышқылды калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
К2О-50, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3- 45
К2О-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Калий сульфаты (YaraTera Krista SOP)
K2O-52, S-18, SO3- 45
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-45
K2O-51, SO3-47
K2O-52, SO4-45
K2О-53, SO3-18
K2О-53, SO4-18
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) минералды тыңайтқышы
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
(Solupotasse®)
K-53, S-18
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-0-51 (SOP) маркалы
K2O-51%, SO3-47%
15
ФЕРТИМ кешенді минералды тыңайтқыштар
(ФЕРТИМ КМТ) KMg маркалы (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
160 000,0
тонна
Күрделі тыңайтқыштар
16
Фосфорлы-калийлы тыңайтқыштар
Р-26%, К-5%
100 000,0
тонна
17
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ),
11-37 маркалы
N-11, Р-37
100 000,0
тонна
N-10, P2О5-37
Сұйық кешенді тыңайтқыш (СКТ)
N-11, Р-37
Сұйық кешенді тыңайтқыш (СКТ), 10-34 маркалы
N-10, Р-34
18
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
100 000,0
тонна
Нитроаммофоска
15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 15-15-15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 15-15-15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска 15-15-15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)

N-15, P-15, K-15, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г.
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г.
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Азофоска (нитроаммофоска) марки NPK (МОР) 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N-7, P-7, K-7
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10:26:26
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марок: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N-10, P2O5-26, К2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки: 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска марки: 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Нитроаммофоска марки NPK 24-6-15
N-24, P-6, K-15

N-15, P-15, K-15, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г.
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 16:16:16 маркалы
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г.
Нитроаммофоска 17:17:17 маркалы
N- 17, P-17, K-17
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Азофоска (нитроаммофоска) NPK (МОР) 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 7:7:7 маркалы
N-7, P-7, K-7
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 8:24:24 маркалы
N- 8, P-24, K-24
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, маркасы 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 17:0,1:28 маркалы
N- 17, P-0,1, K-28
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 21:0,1:21 маркалы
N- 21, P-0,1, K-21
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 15:24:16 маркалы
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-8 маркалы
N-16, P-16, K-8
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш диаммофоска 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, NPK-1 маркалы (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
N-10, P2O5-26, K2O-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска 10:26:26 маркалы
N-10, P2O5-26, K2O-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска 10-26-26 маркалы
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш маркалы: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26
ФЕРТИМ аралас минералды тыңайтқыштары FertiM NPK 10:26:26 маркалы
N-10, P2O5-26, К2О-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 12:32:12 маркалы
N-12 P-32 K-12
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 8:20:30 маркалы
N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 8:19:29 маркалы
N-8, P-19, K-29
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 13-13-24 маркалы
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска маркасы: 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска маркасы: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска маркасы: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска маркасы: 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Нитроаммофоска NPK 24-6-15 маркалы
N-24, P-6, K-15

Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6
Нитроаммофоска
N-43,9, P-0,3, K-1,5
19
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
100 000,0
тонна
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+BMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+BCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ (aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава

Нитроаммофоска (азофоска) NPK 27-6-6+S маркалы
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6
Нитроаммофоска
N-43,9, P-0,3, K-1,5
19
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+В маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
100 000,0
тонна
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+Zn маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+BMZ маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+BCMZ маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ (aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, еркін аминқышқылдарының массалық үлесі -0,125
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+Zn маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPK(S) 8-20-30(2) маркалы
N-8, P-20, K-30, S-2
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPК(S) 15-15-15(10) маркалы
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 27-6-6+S+B маркалы
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 27-6-6+S+BMZ маркалы
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 27-6-6+S+Zn маркалы
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPК(S)13-17-17(6) маркалы
N-13, P-17, K-17, S-6
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn маркалы
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска 23:13:8 маркалы
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+B маркалы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+Zn маркалы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, Zn-0,21
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ маркалы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ маркалы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+B маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска

N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P2O2-16, K2O-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
N-8, Р2О2-24, К2О-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
N-17, Р2О5-0,1, К2О-28, S-0,5, Са-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15, Р-15, K-15, S-11
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
20
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
87 500,0
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis Ч-13-1,7*10^5КОЕ/г
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P205-20+S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P-20, S-14
N-20, P2О5-20 + S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Cульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 14:27:10
N-14, P-27, S-10
21
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
195 000,0
тонна
Моноаммонийфосфат водорастворимый
N-NH4-12±1%, P2O5-61±1%
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический (МАР) марки N:P/12:61
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки: А
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки: Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N-12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O-61%
N-12%, P2O5-61%
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N-12%, P2O5-61%
22
Агрохимикат монофосфат калия
P-52, K-34
258 929,0
тонна
Монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)

N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 16:16:16 маркалы
N-16, P2O2-16, K2O-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Кешенді азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 8:24:24 маркалы
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
N-8, Р2О2-24, К2О-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 17:0,1:28 маркалы
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
N-17, Р2О5-0,1, К2О-28, S-0,5, Са-0,5, Mg-0,5
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 15:24:16 маркалы
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш NPKS-4 маркалы
N-15, Р-15, K-15, S-11
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш NPKS-8 маркалы
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска NPKS 21-10-10-2 маркалы
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска NPKS 22-7-12-2 маркалы
N-22, P-7, K-12, S-2
NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S маркалы тыңайтқыш
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
20
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
87 500,0
тонна
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-14
N-20, P-20, S-8-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis Ч-13-1,7*10^5КОЕ/г
ФЕРТИМ (КМТ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар NPS (N-20, P-20 +S-14) маркалы
N-20, P205-20+S-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
N-20, P2О5-20 + S-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш NP+S=16:20+12 маркалы
N-16, P-20, S-12
Cульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос 16:20:12 маркалы
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос 14:27:10 маркалы
N-14, P-27, S-10
21
Суда еритін арнайы моноаммонийфосфат, А маркалы
N-12, P-61
195 000,0
тонна
Суда еритін моноаммонийфосфат
N-NH4-12±1%, P2O5-61±1%
Суда еритін кристалды моноаммонийфосфат (МАР) N:P/12:61 маркалы
N-12, P-61
Тазартылған кристалды суда еритін арнайы моноаммонийфосфат: А маркалы
N-12, P-61
Тазартылған кристалды суда еритін арнайы моноаммонийфосфат: Б маркалы
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N-12
Моноаммонийфосфат тазартылған
N-12%, P2O-61%
N-12%, P2O5-61%
Growfert кешенді тыңайтқышы: 12-61-0 (MAP) маркалы
N-12%, P2O5-61%
22
Агрохимикат калий монофосфаты
P-52, K-34
258 929,0
тонна
Монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)

P2O-52, K20-34,4
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2O5-52%, K2O – 34%
23
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P2О5-14 + S-10
125 000,0
тонна
Микроудобрения
24
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
156 250,0
тонна
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)
N-15,5%, NO3-14,4%, NH4-1,1%, Ca-19%, CaO-26,5%
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки А
CaО-27,0%, N-14,9%, NO3-14,2%, NH3-0,7%
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки Б
CaО-26,3%, N-14,5%, NO3-13,8%, NH3-0,7%, В-0,3%
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки Г
СаО-23,8%, N-12,0%
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-15,4%, CaO-90%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5%, CaO-26,3%
Аммоний кальций нитрат
N-15,5, CaO-26,6
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330 357,0
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36

P2O-52, K20-34,4
Haifa калий монофосфаты
P2O5-52, K20-34
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-52-34 (MKP) маркалы
P2O5-52%, K2O – 34%
23
ФЕРТИМ (КМТ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы
N-9, P2О5-14 + S-10
125 000,0
тонна
Микротыңайтқыштар
24
YaraLiva Calcinit тыңайтқышы (кальций нитраты)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
156 250,0
тонна
YaraLivaТМ CALCINIT кальций нитраты
YaraLiva CALCINIT (кальций селитрасы)
N-15,5%, NO3-14,4%, NH4-1,1%, Ca-19%, CaO-26,5%
Концентрацияланған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Кальций нитраты (кальций селитрасы) А маркалы
CaО-27,0%, N-14,9%, NO3-14,2%, NH3-0,7%
Кальций нитраты (кальций селитрасы) Б маркалы
CaО-26,3%, N-14,5%, NO3-13,8%, NH3-0,7%, В-0,3%
Кальций нитраты (кальций селитрасы) Г маркалы
СаО-23,8%, N-12,0%
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Growfert кешенді тыңайтқышы: 15-0-0 + 27 CaO (CN) маркалы
N-15%, CaO-27%
Түйіршіктелген кальций селитрасы "Г" маркалы
N-15,4%, CaO-90%
Түйіршіктелген кальций селитрасы "Е" маркалы
N-15,5%, CaO-26,3%
Аммоний кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,6
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
25
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330 357,0
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36

N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38

N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқыш

N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
26
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330 357,0
тонна
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31,MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0.01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
27
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Fe-13"
Fe – 13

N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
26
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқыштар
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
330 357,0
тонна
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31,MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0.01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
27
Ультрамаг кристалды хелат тыңайтқыштар:
"хелат Fe-13"
Fe – 13

Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,007
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
45
YaraMila Complex

Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,007
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
YaraMila NPK 7-20-28 тыңайтқышы
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
45
YaraMila Complex

Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

Суда еритін NPK тыңайтқышы: 6:14:35+2MgO+МЭ маркалы
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 12:8:31+2MgO+MЭ маркалы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 13:40:13+MЭ маркалы
N-13, P-40, K-13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
64
Фертигрейн Старт

Суда еритін NPK тыңайтқышы, 15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 20:20:20+МЭ маркалы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 3:11:38+3MgО+МЭ маркалы
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
64
Фертигрейн Старт

Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р2O5-18%; К2O-18%, MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р2O5-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р2O5-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu 0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р2O5-18%; К2O-18%, MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р2O5-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р2O5-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu 0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, MgO-2%, SO3-4,1%
116
Удобрение "Нутривант Плюс масличный"
P-20; K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
1 270,0
килограмм
Удобрение "Нутривант Плюс Масличный (0-20-33)"
P-20%; K-33%; MgO–1%; S–7,5%; Zn–0,02%; B–1,5%; Mn–0,5%; Cu–0,0025%; Mo–0,001%
Нутривант Плюс Масличный 0-20-33
(Р2О5):20% (К2О):33% Mg:1% B:1,5% SО3:20% Zn -0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
117
Нутривант Плюс Огурец 6-16-31

N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, MgO-2%, SO3-4,1%
116
"Нутривант Плюс майлы" тыңайтқышы
P-20; K-33, MgO-1, S-7,5, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
1 270,0
килограмм
"Нутривант Плюс Майлы (0-20-33)" тыңайтқышы
P-20%; K-33%; MgO–1%; S–7,5%; Zn–0,02%; B–1,5%; Mn–0,5%; Cu–0,0025%; Mo–0,001%
Нутривант Плюс Майлы 0-20-33
(Р2О5):20% (К2О):33% Mg:1% B:1,5% SО3:20% Zn -0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
117
Нутривант Плюс Қияр 6-16-31

N - 10%, P2O5-52%, K2O – 10%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,0
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N - 13%, P2O5 - 6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 - 30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO
N -16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

N - 10%, P2O5-52%, K2O – 10%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
313,0
килограмм
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 13-6-26+8 CaO маркалы
N - 13%, P2O5 - 6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 15-5-30+2MgO маркалы
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 15-30-15 маркалы
N - 15%, P2O5 - 30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 16-8-24+2MgO маркалы
N -16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 18-18-18+1MgO маркалы
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 20-10-20 маркалы

N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%

N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 20-20-20 маркалы
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 8-20-30 маркалы
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
161
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
719,0
килограмм
162
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro

Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 3-5-55 маркалы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 3-8-42 маркалы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
161
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-60-20 маркалы
P2O5 – 60%, K2O-20%
719,0
килограмм
162
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-40-40+Micro маркалы

N-15, P2O5-30, K2O-15
330 357,0
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
195
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
330 357,0
тонна
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME

N-15, P2O5-30, K2O-15
330 357,0
тонна
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар. Формуласы: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар. Формуласы: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар. Формуласы: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар. Формуласы: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар. Формуласы: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар. Формуласы: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар. Формуласы: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар. Формуласы: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар. Формуласы: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Poly-Feed 6.0.1 cуда еритін NPK тыңайтқыштар, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштар, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Poly-Feed 9.0.1 еритін NPK тыңайтқыштар. Аммоний Нитраты бар тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
Аммоний Нитраты бар Poly-Feed 10.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы.
Формуласы Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
195
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
330 357,0
тонна
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME

N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
218
Пекацид
Р2О5-60; К2О-20
893,0
килограмм
N-0%, P-60%, K-20%
Удобрение минеральное Пекацид
P₂O₅≥59-60%, К₂О1≥19-20%
219
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5

N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
218
Пекацид
Р2О5-60; К2О-20
893,0
килограмм
N-0%, P-60%, K-20%
Пекацид минералды тыңайтқышы
P₂O₅≥59-60%, К₂О1≥19-20%
219
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1,5

2 038,0
литр
220
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр не менее 2x10 живых клеток и спор на 1 миллилитр)
1 393,0
литр
221
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр не менее 1,5x10 КОЕ/миллилитр)
2 063,0
литр
222
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0004, Se-0,0001, Cr-0,0005, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-2, фитоспорин-М (титр≥5х10^6 KOE/ мл)
4 348,0
литр
223
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1 600,0
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
224
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1 550,0
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
225
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1 600,0
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
226
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1 550,0
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
227
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Бор
N-5, B-10
1 950,0
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
228
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1 550,0
литр
229
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1 700,0
литр
230
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
1 800,0
литр
231
Удобрение ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум)
B-14, N-4,5, Аминокислоты L-a-1,0
1 000,0
литр
ЭКОЛАЙН Бор (органический) - ECOLINE Boron (organic)
B-15,5, N-6,5
232
Удобрение Ecoline Oilseeds (chelates) - ЭКОЛАЙН Масличный (Хелаты)
N-11, K2O-6, MgO-2,8, SO3-7, Fe-0,8, Mn-1,7, B-2,1, Zn-0,7, Cu -0,3
1 250,0
литр
233
ЭКОЛАЙН Фосфитный (К) - ECOLINE Phosphite (К)
P2O5 (фосфит) -53, K2O-35, N-0,6, B-1,4
1 750,0
литр
ЭКОЛАЙН Фосфитный (К-Амино) - ECOLINE Phosphite (К-Amino)
P2O5 (фосфит) -25, K2O-17, N-4, aминокислоты L-a-7
ЭКОЛАЙН Фосфитный (К-Zn) - ECOLINE Phosphite (K-Zn)

2 038,0
литр
220
"5:6:9" маркалы "БОГАТЫЙ" тыңайтқышы
N-5, P2O5-6, K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ- калий гуматтары, фитоспорин-М
(титр кемінде 2x10 тірі жасуша және 1 миллилитрге тартыс)
1 393,0
литр
221
"Кешенді" маркалы "БОРОГУМ-М" тыңайтқышы
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0002, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1, фитоспорин-М (титр кемінде 1,5x10 КОЕ/миллилитр)
2 063,0
литр
222
"Мо" маркалы "БОРОГУМ-М" тыңайтқышы
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002, Li-0,0004, Se-0,0001, Cr-0,0005, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары -2, фитоспорин-М (титр≥5х10^6 KOE/ мл)
4 348,0
литр
223
Тұқым маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1 600,0
литр
МЕГАМИКС-Тұқым минералды тыңайтқышы
224
Профи маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1 550,0
литр
МЕГАМИКС-Профи минералды тыңайтқышы
225
Азот маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1 600,0
литр
МЕГАМИКС-Азот минералды тыңайтқышы
226
Калий маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1 550,0
литр
МЕГАМИКС-Калий минералды тыңайтқышы
227
Бор маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-5, B-10
1 950,0
литр
МЕГАМИКС-Бор минералды тыңайтқышы
228
МЕГАМИКС – Магний-Мырыш минералды тыңайтқышы
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1 550,0
литр
229
МЕГАМИКС – Күкірт минералды тыңайтқышы
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1 700,0
литр
230
МЕГАМИКС – Фосфор минералды тыңайтқышы
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
1 800,0
литр
231
ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум) тыңайтқышы
B-14, N-4,5, L-a-1,0 аминқышқылдар
1 000,0
литр
ЭКОЛАЙН Бор (органикалық) - ECOLINE Boron (organic)
B-15,5, N-6,5
232
Ecoline Oilseeds (chelates) - ЭКОЛАЙН Майлы (Хелаттар) тыңайтқышы
N-11, K2O-6, MgO-2,8, SO3-7, Fe-0,8, Mn-1,7, B-2,1, Zn-0,7, Cu -0,3
1 250,0
литр
233
ЭКОЛАЙН Фосфитті (К) - ECOLINE Phosphite (К)
P2O5 (фосфит) -53, K2O-35, N-0,6, B-1,4
1 750,0
литр
ЭКОЛАЙН Фосфитті (К-Амино) - ECOLINE Phosphite (К-Amino)
P2O5 (фосфит) -25, K2O-17, N-4, L-a-7 аминқышқылдар
ЭКОЛАЙН Фосфитті (К-Zn) - ECOLINE Phosphite (K-Zn)

2 750,0
литр
239
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
1 250,0
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме

2 750,0
литр
239
Ростолон тыңайтқышы:
0-20-35 маркалы
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
1 250,0
килограмм
Ростолон тыңайтқышы:
14-14-14 маркалы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Ростолон тыңайтқышы:
14-5-15 маркалы
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Ростолон тыңайтқышы:
15-5-23 маркалы
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Ростолон тыңайтқышы:
17-6-18 маркалы
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Ростолон тыңайтқышы:
18-18-18 маркалы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
Ростолон тыңайтқышы:
18-18-18 Ме маркалы

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
240
Бигус
Фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины, каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Ростолон тыңайтқышы:
20-20-20 маркалы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
Ростолон тыңайтқышы:
3-11-26 маркалы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Ростолон тыңайтқышы:
35-0-0 маркалы
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
240
Бигус
Фульв қышқылдары, флавоноидтар, фитостериндер, каротиноидтар, амин қышқылдары, дәрумендер, гуминдер, липидтер, наноөлшемді көміртек

N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
334
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
1 203 750,0
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%

N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
334
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
1 203 750,0
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%

Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
335
SPRINTALGA
Общий азот (N) 12%, Органический азот (N) 3,4% Амидный азот (N) 8,6%, Органическое вещество 20,5%, Водорослевая суспензия: 60%
3 670,0
литр
336
PHYLEN
Общий азот (N) 17,5%, Органический азот (N) 0,5% Амидный азот (N) 7%, формальдегид 10%, оксид магния (MgO) 2,5%, оксид серы (SO3) 5%, углерод органический (С) 9%
1 786,0
литр
337
Fylloton
Всего аминокислот - 47,6% Свободные аминокислоты (пролин, глутаминовая кислота, глицин, триптофан, бетаин) - 25,4% Органический азот (N) -7,6%
1 830,0
литр
338
PHOSFIK PK
Фосфорный ангидрид (P2O5) 30% Оксид калия 20%
3 728,0
литр
339
MULTICARE рН
Общий азот (N) 3% Азот мочевины (N) 3% Фосфорный ангидрид (P2O5) 21% Минеральные и органические окислители, индикатор pH
1 522,0
литр
340
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
3 447,0
литр
341
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%;
1 278,0
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в том числе Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%;

Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
335
SPRINTALGA
Жалпы азот (N) 12%, Органикалық азот (N) 3,4% Амидты азот (N) 8,6%, Органикалық заттар 20,5%, Балдыр суспензиясы: 60%
3 670,0
литр
336
PHYLEN
Жалпы азот (N) 17,5%, Органикалық азот (N) 0,5% Амидты азот (N) 7%, формальдегид 10%, магний оксиді (MgO) 2,5%, күкірт оксиді (SO3) 5%, органикалық көміртек (С) 9%
1 786,0
литр
337
Fylloton
Жалпы аминқышқылдар - 47,6%, Еркін аминқышқылдар (пролин, глутамин қышқылы, глицин, триптофан, бетаин) - 25,4% Органикалық азот (N) -7,6%
1 830,0
литр
338
PHOSFIK PK
Фосфор ангидриді (P2O5) 30% Калий оксиді 20%
3 728,0
литр
339
MULTICARE рН
Жалпы азот (N) 3% Непеннәр азоты (N) 3% Фосфор ангидриді (P2O5) 21% Минералды және органикалық тотықтырғыштар, pH индикаторы
1 522,0
литр
340
QadamFerti Aminoleaf тыңайтқышы
Еркін Аминқышқылдар – 30%; Жалпы Азот (N) – 6%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 1%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 1%
3 447,0
литр
341
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде Аммоний Азоты (NH4) – 10%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 10%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%;
1 278,0
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, оның ішінде Нитрат Азоты (NO3) – 2%, Амидті Азот (NH2) – 14%, Аммоний Азоты (NH4) – 4%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 20%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 20%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде Амидті Азот (NH2) – 12%, Аммоний Азоты (NH4) – 13%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 5%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде Нитрат Азоты (NO3) – 4%, Амидті Азот (NH2) – 4%, Аммоний Азоты (NH4) – 2%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 10%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 40%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%;

Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE

NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы

440
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
825,0
килограмм
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

440
NPK PREMIUM 10-52-5+TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
825,0
килограмм
NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK PREMIUM 21-21-21+TE кешенді тыңайтқышы
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

2 500,0
литр
493
Удобрение комплексное органо-минеральное SUPER SOIL
K2O-2%, гуминовые кислоты-14%, фульвокислоты-14%
2 350,0
литр
494
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1 125,0
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36

2 500,0
литр
493
SUPER SOIL органо-минералды кешенді тыңайтқышы
K2O-2%, гумин қышқылдары -14%, фульвоқышқылдары -14%
2 350,0
литр
494
ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы: ФЕРТИКА Жапырақты 10-5-40 маркалы
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1 125,0
килограмм
ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы: ФЕРТИКА Жапырақты 13-40-13 маркалы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы: ФЕРТИКА Жапырақты 18-18-18 маркалы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы: ФЕРТИКА Жапырақты 4-13-36 маркалы