О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 102 "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 9 апреля 2024 года № 130
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 102 "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2024-2026 годы" в следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тауипского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 878 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 820 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 048 тысяч тенге;
2) затраты – 31 998,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 102 "2024-2026 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 сәуірдегі № 130 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 102 "2024- 2026 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 31 878 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 820 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 048 мың теңге;
2) шығындар – 31 998,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -120,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 120,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата: М. Турымов

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 120,6 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы: М. Турымов