О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 100 "Об утверждении бюджета Кумтогайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 12 июня 2024 года № 144
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 100 "Об утверждении бюджета Кумтогайского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кумтогайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 199,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 350 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 47 829,6 тысяч тенге;
2) затраты – 54 319,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -120,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 120,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 100 "2024-2026 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 маусымдағы № 144 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 100 "2024- 2026 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 54 199,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 47 829,6 мың теңге;
2) шығындар – 54 319,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 120,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 120,2 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Учесть в бюджете Кумтогайского сельского округа на 2024 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
16 148 тысяч тенге - на благоустройство населенных пунктов;
763 тысяч тенге - на освещение улиц населенных пунктов.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"5. 2024 жылға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекенді абаттандыруға – 16 148 мың теңге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға – 763 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.