О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 116 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2024 года № 150. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 116 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "91389,0" заменить цифрами "92361,9";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "83961,0" заменить цифрами "84933,9";
в подпункте 2):
затраты цифры "91389,0" заменить цифрами "95522,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-3160,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "3160,5";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"в том числе: используемые остатки бюджетных средств 3160,5 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
1) благоустройство и озеленение населенных пунктов;
2) организацию водоснабжения населенных пунктов;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
4) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима Ащылысайского сельского округа.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 116 "2024-2026 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 150 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 116 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "91389,0" сандары "92361,9" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "83961,0" сандары "84933,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "91389,0" сандары "95522,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-3160,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – "0" саны "3160,5" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"оның ішінде:бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3160,5 мың теңге.".
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне:
1) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру;
2) елді мекендерді сумен жабдықтауды;
3) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету;
4) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу.
Аталған трансферттердің бөлуі Ащылысай ауылдық округ әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

2. Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 11 апреля 2024 года № 150
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 116
Бюджет Ащылысайского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 150 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 116 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер