О внесении изменения в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 115 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2024 года № 179
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 115 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алимбетовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 59677 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 6048 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53629 тысяч тенге;
2) затраты – 64859,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -5182,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 5182,8 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 5182,8 тысяч тенге.".
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 26 июня 2024 года
№ 179
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 29 декабря 2023
года № 115
Бюджет Алимбетовского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 "2024-2026 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 маусымдағы № 179 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59677 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 6048 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 53629 мың теңге;
2) шығындар – 64859,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - -5182,8" мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитiн пайдалану) – 5182,8 мың теңге,
оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5182,8 мың теңге.".
Келісілген: Алмагамбетова А.
Сакабаев Ш.
Манасова Н.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
26 маусымдағы № 179 шешіміне
Қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
29 желтоқсандағы № 115
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер