О внесении изменения в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 118 "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2024 года № 182
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2024 - 2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 118 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Велиховского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 755,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 7077,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 678,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 287,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3532,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 3532,3 тысяч тенге,
в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3532,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного

Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 118 "2024-2026 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 маусымдағы № 182 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 118 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Велихов ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 755,0 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7077,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 678,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 287,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -3532,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитiн пайдалану) – 3532,3 мың теңге,
оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3532,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының