О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 9 сентября 2024 года № 212
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 117 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бадамшинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 268220,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 56861 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 38 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 211321,0 тысяч тенге;
2) затраты - 300684,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 32464,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 32464,6 тысяч тенге;
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 32464,6 тысяч тенге.
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 9 сентября 2024
года № 212
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 29 декабря
2023 года № 117
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименования
I.Доходы

Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 "2024-2026 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 қыркүйектегі № 212 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 268220,0 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 56 861 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 38 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 211321,0 мың теңге;
2) шығындар - 300684,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - -32464,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) - 32464,6 мың теңге;
оның ішінде: бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 32464,6 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
9 қыркүйектегі № 212 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы 29
желтоқсандағы № 117 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I.Кірістер