О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 144 "Об утверждении бюджета Терисакканского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2024 года № 210
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Терисакканского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 144 следующие изменения:
"1. Утвердить бюджет Терисакканского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 42149,6 тысяч тенге:
налоговые поступления- 3053 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 39096,6 тысяч тенге;
2) затраты - 43377,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1227,9 тенге.

Қобда аудандық маслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 144 "2024-2026 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 210 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатынының "2024-2026 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджеті бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 144 шешіміне мынадай көлемде өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын.
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 42149,6 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3053 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 39096,6 мың теңге;
2) шығындар - 43377,5 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1227,9 теңге.