Об внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 147 "Об утверждении бюджета Сугалинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2024 года № 213
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Сугалинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 147 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сугалинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 144 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 915 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 50 229 тысяч тенге;
2) затраты – 54244 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 100 тысяч тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 47 "2024-2026 жылдарға арналған Сөгәлі ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 213 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихаының "2024-2026 жылдарға арналған Сөгәлі ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылдың 29 желтоқсанындағы № 147 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Сөгәлі ауылдық округінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 52 144 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 915 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 50 229 мың теңге;
2) шығындар – 54 244 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 100 мың теңге;