О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 149 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Билтабанова на 2024-2026 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 2 декабря 2024 года № 247
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Билтабанова на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 149 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени И. Билтабанова на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 53 071,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 15 613 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 37 458,1 тысяч тенге;
2) затраты - 53 071,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 149 "2024-2026 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 желтоқсандағы № 247 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 149 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 53 071,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 15 613 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша - 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 37 458,1мың теңге;
2) шығындар – 53 071,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.