О признании утратившим силу совместные постановления акимата и решения маслихата Мугалжарского района от 24 июля 2024 года № 8/256 "О присвоении наименований безымянным составным частям города Кандыагаш"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 29 августа 2024 года № 292 и решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 29 августа 2024 года № 262
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу совместное постановление акимата и решение маслихата Мугалжарского района от 24 июля 2024 года №8/256 "О присвоении наименований безымянным составным частям города Кандыагаш".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района Д. Ж. Ермаганбетов
Председатель маслихата
Мугалжарского района
Б. Д. Кадралин

Мұғалжар ауданы әкімдігінің және мәслихатының 2024 жылғы 24 шілдедегі № 8/256 "Қандыағаш қаласының атауы жоқ құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы" бірлескен қаулысы мен шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 тамыздағы № 292 қаулысы және Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 тамыздағы № 262 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің және мәслихатының 2024 жылғы 24 шілдедегі № 8/256 "Қандыағаш қаласының атауы жоқ құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы" бірлескен қаулысы мен шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі Д. Ж. Ермағанбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Д. Кадралин