О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 8 января 2024 года № 149 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2024-2026 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 18 июня 2024 года № 226
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2024-2026 годы" от 8 января 2024 года № 149 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Кандыагаш на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 099 347 тысяч тенге:
налоговые поступления – 404 935 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 535 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 530 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 649 347 тысяч тенге;
2) затраты – 1 166 325,3 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -66 978,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 66 978,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 978,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мұғалжар аудандық маслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 149 "2024-2026 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 маусымдағы № 226 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 149 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 099 347 мың теңге:
салықтық түсімдер – 404 935 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 535 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 530 мың теңге;
трансферттер түсімі – 649 347 мың теңге;
2) шығындар – 1 166 325,3 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66 978,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 978,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 66 978,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.