О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 143 "Об утверждении бюджета Алтыкарасуского сельского округа на 2024–2026 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 апреля 2024 года № 176. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 143 "Об утверждении бюджета Алтыкарасуского сельского окуруга на 2024–2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтыкарасуского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 673 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 405 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 068 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 29 686 тысяч тенге;
2) затраты – 56 259,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 586,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 586,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 586,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 143 "2024–2026 жылдарға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 176 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 143 "2024–2026 жылдарға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –54 673 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 405 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 48 068 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 29 686 мың теңге;
2) шығындар – 56 259,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 586,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 586,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 586,7 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Учесть в бюджете Алтыкарасуского сельского округа на 2024 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 18 295 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Алтыкарасуского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов

"5. 2024 жылға арналған Алтықарасу ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 18 295 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Алтықарасу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов