О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 146 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2024–2026 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 22 ноября 2024 года № 252
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 146 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2024–2026 годы" следующие измененияи дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Кенкиякского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 480 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 65 230 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 650 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 16 332 тысяч тенге;
2) затраты – 103 155,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 675,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 675,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 675,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Кенкиякского сельского округа на 2024 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 11 180 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на оснавании решения акима Кенкиякского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению
Темирского районного

Темір аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 146 "2024–2026 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 252 шешімі
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 146 "2024–2026 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 480 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 65 230 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан тусетін түсімдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 27 650 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 16 332 мың теңге;
2) шығындар – 103 155,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 675,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 675,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 675,7 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 11 180 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Кеңқияқ ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 – қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының