О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25 декабря 2023 года № 104 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2024-2026 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25 декабря 2024 года № 214
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 104 следующие изменения:
Пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 241 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 672 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 693 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 876 тысяч тенге;
2) затраты – 103 827,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -586,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 586,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 586,7 тысяч тенге.".
Пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Учесть в бюджетах сельских округов на 2024 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
1) на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 20 233,8 тысяч тенге, в том числе:
Сельскому округу имени Ш. Берсиева – 3 876 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 8 107,8 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 2 252 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 2 433 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 3 565 тысяч тенге.
2) на освещение улиц в населенных пунктах – 66 551 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 31 016 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш. Берсиева – 4 820 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 3 164 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 14 245 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 3 779 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 4 727 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 4 800 тысяч тенге.
3) на обеспечение санитарии населенных пунктов – 9 175 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 1 615 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш. Берсиева – 800 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 1 400 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 2 400 тысяч тенге;

Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 104 "2024-2026 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 214 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 104 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2024-2026 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 103 241 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 672 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 693 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98 876 мың теңге;
2) шығындар – 103 827,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -586,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 586,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 586,7 мың теңге.".
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2024 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 20 233,8 мың теңге, оның ішінде:
Ш. Берсиев атындағы ауылдық округіне – 3 876 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 8 107,8 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 2 252 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 2 433 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 3 565 мың теңге.
2) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 66 551 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 31 016 мың теңге;
Ш. Берсиев атындағы ауылдық округіне – 4 820 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 3 164 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 14 245 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 3 779 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 4 727 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 4 800 мың теңге.
3) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 9 175 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 1 615 мың теңге;
Ш. Берсиев атындағы ауылдық округіне – 800 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 1 400 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 2 400 мың теңге;

Сарбийскому сельскому округу – 1 010 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 750 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 1 200 тысяч тенге.
4) на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 185 068 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 47 049 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш. Берсиева – 22 284 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 28 622 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 22 281 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 4 416 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 21 806 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 38 610 тысяч тенге.
5) на капитальные расходы государственного органа – 4 250 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 2 350 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 316 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 1 258 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 326 тысяч тенге.
6) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах – 9 735 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 4 735 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 5 000 тысяч тенге.
7) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах – 71 922 тысяч тенге, в том числе:
Кайындинскому сельскому округу – 71 922 тысяч тенге.
8) на организацию водоснабжения населенных пунктов – 15 098 тысяч тенге, в том числе:

Сарбие ауылдық округіне – 1 010 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 750 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 1 200 мың теңге.
4) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 185 068 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 47 049 мың теңге;
Ш. Берсиев атындағы ауылдық округіне – 22 284 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 28 622 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 22 281 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 4 416 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 21 806 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 38 610 мың теңге.
5) мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына – 4 250 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 2 350 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 316 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 1 258 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 326 мың теңге.
6) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 9 735 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 4 735 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 5 000 мың теңге.
7) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 71 922 мың теңге, оның ішінде:
Қайыңды ауылдық округіне – 71 922 мың теңге.
8) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 15 098 мың теңге, оның ішінде: