О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 126 "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 17 июня 2024 года № 198
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года №126 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылсуского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 49 048 тысяч тенге;
налоговые поступления 12 960 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 36 088 тысяч тенге;
2) затраты 56 539 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование: 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -7 491 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета 7 491 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 7 491 тысяч тенге.".

Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 126 "2024-2026 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 маусымдағы № 198 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 126 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер 49 048 мың теңге;
салықтық түсiмдер 12 960 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмi 36 088 мың теңге;
2) шығындар 56 539 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -7 491 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 491 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 7 491 мың теңге.".