О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 101 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2024-2026 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 19 декабря 2024 года № 256. Прекращено действие в связи с истечением срока
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 101 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –15 960 839 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 123 595 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 722 144 тысяч тенге;
2) затраты – 18 934 270,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 435 123 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 473 801 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38 678 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 408 554,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
3 408 554,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 334 727 тысяч тенге;
погашение займов – 38 678 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 112 505,6 тысяч тенге.".

Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 101 "2024-2026 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 256 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 101 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 960 839 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 123 595 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 722 144 мың теңге;
2) шығындар – 18 934 270,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 435 123 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 473 801 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38 678 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 408 554,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 408 554,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 334 727 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 38 678 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 112 505,6 мың теңге.".

14 032
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
9 332
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельского округов, поселков, сел
4 700
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10 547
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 547
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 547
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
218 714
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
218 714
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
218 714
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
135 468
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
73 416
015
Капитальные расходы государственного органа
9 830
12
Транспорт и коммуникация
3 937 880
1
Автомобильный транспорт
3 910 907
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 910 907
022
Развитие транспортной инфраструктуры
1 701 114
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
100 097
045
Капитальный и средний ремонт дорог районного значения и улиц населенных пунктов.
541 420
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 568 276
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
26 973
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 973
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
26 973
13
Прочие
1 396 928
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
36 247
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
36 247
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
36 247
9
Прочие
1 360 681
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
324 094
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

14 032
009
Елді мекендерде жер-шаруашылық орналастыру
9 332
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың, шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4 700
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10 547
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 547
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10 547
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
218 714
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
218 714
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
218 714
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
135 468
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
73 416
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 830
12
Көлiк және коммуникация
3 937 880
1
Автомобиль көлiгi
3 910 907
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 910 907
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 701 114
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
100 097
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
541 420
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 568 276
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
26 973
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 973
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
26 973
13
Басқалар
1 396 928
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
36 247
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
36 247
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 247
9
Басқалар
1 360 681
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
324 094
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру