О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 год № 172 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 6 августа 2024 года № 297. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный мәслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 172 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 66080,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52896,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 430,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 810,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11944,2 тысяч тенге;
2) затраты - 75279,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9199,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9199,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение долга –0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9199,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Бозойского сельского округа на 2024 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 11889,2 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Бозойского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению
Шалкарского районного

Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 172 "2024-2026 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 тамыздағы № 297 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 172 "2024-2026 жылдарға арналған Бозой ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне мындай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66080,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 52896,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 430,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 810,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 11944,2 мың теңге;
2) шығындар – 75279,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер - 0 теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9199,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9199,1
мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9199,1 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 11889,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Бозой ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев
Шалқар аудандық