О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 177 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 11 ноября 2024 года № 339. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 177 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Монкебийского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53581,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 10225,0 тысяч тенге;
доходы от продажи основного капитала - 80,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 43276,2 тысяч тенге;
2) затраты - 56922,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2341,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2341,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2341,3 тыся тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 43203,2 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Монкебийского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 11 ноября
2024 года № 339
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 29 декабря
2023 года № 177
Бюджет Монкебийского сельского округа на 2024 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 177 "2024-2026 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 339 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 177 "2024-2026 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 53581,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10225,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43276,2 мың теңге;
2) шығындар – 56922,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2341,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2341,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2341,3 мың теңге.
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 43203,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Мөңке би ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
11 қарашадағы № 339 шешіміне
қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
29 желтоқсандағы № 177
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Мөңке би ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер