Об определении Маршрута транспортировки (перемещения) сельскохозяйственных животных (скотопрогонные трассы) в городе Қонаев
Постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 19 ноября 2024 года № 1018
В соответствии пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 3 статьи 21 Закона "О ветеринарии", акимат города Қонаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить маршрут транспортировки (перемещения) сельскохозяйственных животных (скотопрогонные трассы) в городе Қонаев согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Қонаев.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Бердиханов

Қонаев қаласы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын тасымалдау (орнын ауыстыру) маршруттарын (мал айдау жолдарын) белгілеу
Алматы облысы Қонаев қалалық әкімдігінің 2024 жылғы 19 қарашадағы № 1018 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 21 - бабы 3-тармағына сәйкес, Қонаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қонаев қаласы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын тасымалдау (орнын ауыстыру) маршруттарын (мал айдау жолдарын) белгілеу осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қонаев қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Бердіханов