О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 29 декабря 2023 года № 17-51 "О бюджете города Қонаев на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 19 июля 2024 года № 29-99
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджете города Қонаев на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 17-51 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 37 197 041 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 22 890 246 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 627 745 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 915 605 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 12 763 445 тысяч тенге;
2)затраты 41 819 054 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 94 709 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 103 376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8 667 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 шілдедегі № 29-99 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-51 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қонаев қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 37 197 041 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 22 890 246 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 627 745 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 915 605 мың теңге;
трансферттер түсімі 12 763 445 мың теңге;
2)шығындар 41 819 054 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 94 709 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 103 376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8 667 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 4 716 722 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 716 722 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 2 066 576 тысяч тенге;
погашение займов 836 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 486 344 тысячи тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров

5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 716 722 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 716 722 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 066 576 мың теңге;
қарыздарды өтеу 836 198 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 486 344 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы маслихатының төрағасы С. Нұрқадыров

5 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
125 240
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
125 240
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
125 240
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
919 202
1
Социальное обеспечение
152 592
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152 592
005
Государственная адресная социальная помощь
152 592
2
Социальная помощь
584 389
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
534 359
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 366
006
Оказание жилищной помощи
6 166
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
149 518
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 582
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79 107
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
288 620
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 030
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
50 030
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
182 221
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
147 397
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 939
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 410
021
Капитальные расходы государственного органа
795
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
69 806
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан

5 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
125 240
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
125 240
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
125 240
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
919 202
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
152 592
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
152 592
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
152 592
2
Әлеуметтiк көмек
584 389
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
534 359
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 366
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 166
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
149 518
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 582
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79 107
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
288 620
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 030
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
50 030
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
182 221
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
147 397
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 939
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 410
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
795
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
69 806
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту