О решение Балхашского районного маслихата от 30 декабря 2024 года №32-123 "О бюджете Балхашского района на 2025-2027 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 30 декабря 2024 года № 32-123
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 7 791 343 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 782 823 тысяч тенге;
неналоговые поступления 248 769 тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 000 тенге;
поступления трансфертов 5 756 751 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 804 742 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 757 717 тысяч тенге;
субвенции 2 194 292 тысячи тенге;
2) затраты 7 791 343 тысячи тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-123 "Балқаш ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-123 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 791 343 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 782 823 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 248 769 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 756 751 мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 804 742 мың теңге;
даму трансферттері 1 757 717 мың теңге;
субвенциялар 2 194 292 мың теңге;
2) шығындар 7 791 343 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 153 348 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 153 348 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 70 966 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 82 382 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 82 382 тысячи тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

3) таза бюджеттік кредиттеу 153 348 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 153 348 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 70 966 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 82 382 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 82 382 мың теңге."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.